Skontaktuj się z nami

Photon robot edukacyjny (biały)

159684
 · 
9D7F90
Photon robot edukacyjny
Pierwszy taki robot na świecie Czym jest Photon? Interaktywnym robotem, którego obsługujemy poprzez dedykowane aplikacje mobilne. Wyposażony w mnóstwo czujników wprowadza dzieci w świat nowych technologii.  ...
Dostępny
Zamów z dostawą kurierem DHL lub do Paczkomatu.
W magazynie
+
 
Cena: 799,00 
(649,59 zł bez VAT)

Pierwszy taki robot na świecie

Czym jest Photon?

Interaktywnym robotem, którego obsługujemy poprzez dedykowane aplikacje mobilne. Wyposażony w mnóstwo czujników wprowadza dzieci w świat nowych technologii.

 

Do czego służy?

Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności dzisiejszych czasów. Pomaga rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania nowych technologii.

 

Dla kogo jest przeznaczony?

Robot został stworzony specjalnie z myślą o dzieciach w każdym wieku. Jego obsługa została dostosowana do różnego etapu rozwoju dzieci. Aplikacje posiadają aż 4 interfejsy umożliwiające naukę zarówno dzieciom w wieku przedszkolnym, jak i dzieciom od 7 do 12 roku życia.

 

Co oznacza, że robot rozwija się z dzieckiem?

Oznacza to, że możliwości Photona zależą w 100% od dziecka i jego umiejętności. Po wyjęciu robota z pudełka nie potrafi on nic. Dziecko krok po kroku uczy się jego obsługi, odkrywa czujniki itp.

 

Moje dziecko nigdy nie programowało, czy poradzi sobie z Photonem?

Tworząc ten produkt, myśleliśmy o dziewczynkach i chłopcach, którzy nie mają żadnego doświadczenia w kodowaniu. Dlatego konsultowaliśmy nasze pomysły z psychologami i pedagogami. Sprawdzaliśmy także, jak z programowaniem Photona radzą sobie dzieci w grupie wiekowej 6-12 lat. Spotykaliśmy się z nimi w szkołach i na różnych eventach, obserwowaliśmy, jak odkrywają możliwości Photona. Dla większości z nich spotkanie z Photonkiem było pierwszym doświadczeniem programistycznym. Radziły sobie doskonale.

 

Co znajduje się w zestawie?

W pudełku znajduje się robot Photon, kabel microUSB do ładowania, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, instrukcja bezpiecznego użytkowania oraz zestaw naklejek do customizacji robota. Aplikacje są darmowe, pobieramy je ze sklepu Google Play oraz AppStore.

 

Specyfikacja:

  • Czas pracy: Do 8 godzin zabawy na wbudowanym akumulatorze
  • Ładowanie: poprzez kabel microUSB (do 3 godzin)
  • Wymiary robota: 172 x 170 x 190 mm
  • Waga robota: 690 gram
  • Certyfikaty bezpieczeństwa: CE, RoHS, EN-71
  • Gwarancja: 2 lata gwarancji

Producent

Producent:
Photon

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland