Skontaktuj się z nami

Paperlike folia ochronna imitująca papier do iPad 10.2'' (od 7. do 9. gen.) (2 szt.)

4260470099126
 · 
25216E
Paperlike folia ochronna imitująca papier do iPad 10.2″
Paperlike folia ochronna imitująca papier do iPad 10.2'' (8. i 7. gen) (2 szt.) Artyści na całym świecie uwielbiają lepszą precyzję i wrażenia dotykowe związane z używaniem Paperlike. Jest zoptymalizowany, aby stworzyć idealną ilość tarcia...
Dostępny
Dostępny w salonie w Kraków (Galeria Kazimierz).
W magazynie
+
 
Cena: 149,00 
(121,14 zł bez VAT)

Paperlike folia ochronna imitująca papier do iPad 10.2'' (8. i 7. gen) (2 szt.)

Artyści na całym świecie uwielbiają lepszą precyzję i wrażenia dotykowe związane z używaniem Paperlike. Jest zoptymalizowany, aby stworzyć idealną ilość tarcia podczas długich sesji rysowania i odpowiednią odporność na uderzenia dla optymalnej dokładności. Zamiast więc przesuwać Apple Pencil po szklanej powierzchni, wygląda jak strona w szkicowniku.

iPad stał się nieoceniony w pracy. Niezależnie od tego, czy robisz adnotacje do wersji roboczych, robisz notatki, czy szkicujesz swoje wielkie pomysły… dodaj Apple Pencil i masz potężne narzędzie dla biznesu. Dzięki Paperlike możesz przenieść rzeczy na wyższy poziom, zmniejszyć zmęczenie mięśni spowodowane pisaniem na szklanym tablecie i sprawić, że Twój iPad będzie przypominał notebook. Wszystko przy zachowaniu wygody cyfrowej.

W przeciwieństwie do innych ochraniaczy ekranu Paperlike poprawia wrażenia podczas oglądania. Wykonany z myślą o najwyższej jakości wyświetlania, Paperlike nigdy nie zakłóca wrażenia podczas oglądania Netflix lub YouTube. Matowe, antyodblaskowe wykończenie pozwala nawet cieszyć się ekranem na słońcu.

Każdy Paperlike ma w swojej powierzchni odrobinę magii dzięki naszej technologii Nanodots. Te mikrokuleczki są rozmieszczone na osłonie ekranu i sprawiają, że Apple Pencil wibruje tak delikatnie, że masz wrażenie, że piszesz na papierze. Zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby światło wyświetlacza oświetlało je wokół i przez nie, aby zminimalizować załamania. W przeciwieństwie do innych ochraniaczy ekranu Paperlike nigdy nie zepsuje Twojego widoku.

  • Stworzony dla Apple Pencil - inne ochraniacze ekranu niszczą końcówkę Apple Pencil w mgnieniu oka. Dzięki zoptymalizowanym Nanodots Paperlike zapewnia maksymalne odczucie papieru i minimalne zużycie końcówki. Dzięki temu możesz cieszyć się dłużej.
  • Prawie brak rozpraszania światła - iminimalizuj rozpraszające odblaski i zachowaj doskonałą jakość wyświetlania!

 

Zawartośc opakowania 

  • 2 x folia ochronna Paperlike
  • 2 x mokre i 1 x suche chusteczki do ekranu
  • 2 x pochłaniacze pyłu
  • 2 x arkusze naklejek

Producent

Producent:
Paperlike

Ochrona ekranu

Kompatybilność:
  • iPad 10.2" (od 7. do 9. generacji)
Rodzaj:
folia ochronna