Skontaktuj się z nami

OsiriX MD 64-bit PL wersja medyczna

OsirixMD
 · 
BC874C
OsiriX MD
W celu zakupu oprogramowania OsiriX skontaktuj się z nami mailowo osirix@cortland.pl lub telefonicznie 501 843 103.
Dostępny na zamówienie

OsiriX MD 64-bit PL wersja medyczna

Pełne wydanie oprogramowania OsiriX certyfikowanego w zakresie obrazowania medycznego

OsiriX MD, medyczna edycja OsiriX, jest certyfikowana i zatwierdzona do stosowania klinicznego w medycynie (FDA, CE, ANVISA). Dzięki ultra wydajności i intuicyjnemu interaktywnemu interfejsowi użytkownika jest to najczęściej używana przeglądarka DICOM na świecie. Jest to wynik ponad 10 lat badań i rozwoju cyfrowego obrazowania. W pełni wspiera standard DICOM w celu łatwej integracji w Twoim środowisku pracy i otwartej platformie do opracowywania narzędzi do przetwarzania. Oferuje zaawansowane techniki post-processingu w 2D i 3D, ekskluzywne innowacyjne techniki nawigacji 3D i 4D, w tym fuzje PET-CT i SPECT-CT oraz pełną integrację z dowolnym serwerem PACS. Może on importować i wyświetlać obrazy medyczne (DICOM) z płyt CD, DVD, pamięć USB lub witryny internetowej.

OsiriX MD obsługuje 64-bitowe wielowątkowe przetwarzanie zapewniające najlepsze osiągi na najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych stacjach komputerowych.

OsiriX MD to samodzielne oprogramowanie, łatwe w instalacji i nie wymaga żadnego szczególnego środowiska pracy. Zainstaluj go w czasie krótszym niż 5 minut i masz w pełni funkcjonalną stację roboczą do obrazowania medycznego, gotową do importowania obrazów z PACS lub bezpośrednio z dysku CD lub pamięci USB.