Skontaktuj się z nami

Withings Body Cardio waga z analizą składu masy ciała oraz pomiarem tętna (czarny)

IWNONBBK
 · 
1C7F42
Withings Body Cardio
Withings Body Cardio - waga z analizą składu masy ciała oraz pomiarem tętna Waga, która zbada skład masy ciała i zadba o Twoje serce.   Najbardziej zaawansowana waga łazienkowa  Waga Body Cardio została wyposażona w...
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 764,00 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 849,00    -10%
Cena: 764,10 
(621,22 zł bez VAT)

Withings Body Cardio - waga z analizą składu masy ciała oraz pomiarem tętna

Waga, która zbada skład masy ciała i zadba o Twoje serce.

 

Najbardziej zaawansowana waga łazienkowa 

Waga Body Cardio została wyposażona w innowacyjną technologię umożliwiającą pomiar prędkości fali tętna oraz pulsu spoczynkowego. Aplikacja Health Mate na podstawie uzyskanych danych przekazuje szereg użytecznych i ważnych informacji dotyczących stanu Twojego układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo Body Cardio mierzy wagę, tkankę tłuszczową, mięśnie, masę kostną i wodę. Zebrane dane synchronizuje z aplikacją, prezentując je w postaci czytelnych wykresów, dzięki którym łatwo dostrzeżesz swoje trendy wagowe.

Sprawy serca są najważniejsze

Body Cardio mierzy prędkość fali tętna (PWV) uznaną przez społeczność medyczną za wskaźnik ogólnego stanu układu sercowo-naczyniowego. PWV to prędkość rozprzestrzeniania się fali krwi wzdłuż tętnic. Podwyższony odczyt PWV może być oznaką sztywności tętnic, co świadczy o podwyższonym ryzyku wystąpienia lub rozwoju nadciśnienia*.

Body Cardio pozwala odczytać PWV bezpośrednio na ekranie wagi, podczas ważenia. W aplikacji Health Mate znajdziesz komplet informacji na temat sposobów obniżenia poziomu PVW oraz wskazówki, w jaki sposób wprowadzanie drobnych zmian w stylu życia – np. odpowiednia dieta i zwiększona aktywność - może mieć duży wpływ na ogólny stan układu sercowo-naczyniowego.

*Uwaga: Withings Body Cardio nie jest wyrobem medycznym i nie służy do diagnozowania, leczenia ani profilaktyki wad i chorób serca. Przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia, należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Waż się z głową

Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Body Cardio pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.

Rewolucyjny design

Solidna aluminiowa podstawa i grubość zaledwie 1,8 cm sprawiają, że Body Cardio to najcieńsza i najbardziej stabilna waga dostępna na rynku. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji Body Cardio wykonuje dokładne pomiary na dowolnej powierzchni, od paneli podłogowych aż po gruby dywan.

Czasem słońce, czasem deszcz

Po podłączeniu do sieci WiFi, waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody. Dzięki temu nigdy nie zaskoczy Cię deszcz.

Waga dla całej rodziny

Body Cardio potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Dane każdego z nich są przesyłane na oddzielne konta aplikacji Health Mate. Dzięki trybom dla niemowląt oraz dla kobiet w ciąży, Body Cardio umożliwia również pomiary wagi najmłodszych członków rodziny.

 

Specyfikacja:

 • Kompatybilność:
  • z systemem iOS 10 i wyżej (iPhone 5 i wyżej; iPod touch 6 i wyżej; iPad 4 i wyżej),
  • z systemem Android 5.0 i wyżej (wymaga dostępu do Internetu: sieci komórkowej lub Wi-Fi).
 • Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, kompatybilna z WEP/WPA/WPA2-personal networks Bluetooth connectivity (Bluetooth Smart Ready).
 • Waga: 4 sensory ważenia, zakres ważenia od 5 do 180 kg, z dokładnością do 100 gramów.
 • Jednostki ważenia: kg, lb, st lb.
 • Waga wymiary i materiał: 327 x 327 x 18mm; aluminiowa podstawa, duża szklana platforma wykonana z hartowanego szkła o wysokiej wytrzymałości.
 • Ekran: 128 x 64 pikseli. Oświetlenie o wysokim kontraście dla łatwiejszego odczytu danych.
 • Waga przechowuje do 16 pomiarów bez bezprzewodowej synchronizacji.
 • Źródło zasilania: akumulator litowo-jonowy ładowany za pomocą kabla micro usb. Jedno pełne ładowanie zapewnia czas pracy do 12 miesięcy.
 • W opakowaniu:
  • waga,
  • instrukcja obsługi,
  • kabel micro usb.

   

  To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.

   

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Nie
Typ produktu:
 • Akcesoria do domu

Producent

Producent:
Withings

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland