Skontaktuj się z nami

Netatmo Healthy Home Coach miernik jakości powietrza (kompatybilny z HomeKit)

3700730501767
 · 
2F6234
Netatmo Healthy Home Coach
Netatmo Healthy Home Coach miernik jakości powietrza Chcesz zapewnić odpowiednie I zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać. Niezależnie od tego czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu czy...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 559,00    -30%
Cena: 391,30 
(318,13 zł bez VAT)

Netatmo Healthy Home Coach miernik jakości powietrza

Chcesz zapewnić odpowiednie I zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać. Niezależnie od tego czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu czy prawidłowego poziomu wilgotności dla dziecka z astmą Healthy Home Coach mierzy to co ma znaczenie, podkreśla potencjalne problemy i mówi, jak je rozwiązać.

Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się czy Twój dom jest zdrowym otoczenie, czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci co należy dostosować żeby zapewnić odpowiednie warunki dla osób z astmą, lub po prostu domowników.
Będziesz wiedział kiedy włączać lub wyłączać nawilżacz powietrza.

Suche powietrze może powodować swędzenie skóry, natomiast zbyt wilgotne powietrze sprzyja rozwojowi pleśni. Poziomy wilgotności mogą odgrywać ogromną rolę w zarządzaniu niepożądanymi objawami astmy czy alergii. Znajdź odpowiedni poziom dla każdego z pomieszczeń w domu!

Dowiedz się jak zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach. Słabo wentylowane pokoje mają wyższy poziom zanieczyszczeń. Ogromnie zmniejsza to zdolność do koncentracji co jest kluczowe gdy nastolatek odrabia swoją pracę domową lub przygotowuje się do egzaminu.

Monitoruj poziom dźwięku aby uzyskać dobry i spokojny sen. Często zaburzenia snu mogą być powodowane przez hałas, którego nie słyszysz (lub nie zdajesz sobie sprawy, że miał na Ciebie wpływ). Sprawdź historię danych dotyczących czasu spędzanego na śnie, żeby dowiedzieć się jak poprawić warunki snu w domu.

Upewnij się, że temperatura jest dla Ciebie idealna zarówno za dnia jak i w nocy. Twoje dziecko lub niemowlak nie potrafi odpowiednio zrównoważyć temperatury ciała i często można je znaleźć całe spocone po drzemce mimo że temperatura wydawała się być idealna.

 

Cechy

 • Możliwość połączenia kilku Healthy Home Coach w jeden system monitorujący warunki we wszystkich pomieszczeniach w domu.
 • Elegancki i stylowy projekt sprawia, że urządzenie wpasuje się do każdego otoczenia.
 • Darmowa aplikacja umożliwia uzyskanie dostępu do danych z wnętrza domu z dowolnego miejsca na ziemi (wymagane połączenie z Internetem).
 • Łatwa konfiguracja Wi-Fi – bez subskrypcji, bez dodatkowych opłat.

 

Specyfikacja 

 • Współpraca: Apple Home Kit
 • Temperatura: Zakresy od: 0 ° C do 50 ° C ; Dokładność: ± 0.3 ° C / ± 0.54 ° F
 • Wilgotność: Zakresy od: 0 do 100%; Dokładność: ± 3%
 • Pomiar poziomu CO2: Zakresy od: 0 do 5000 ppm; Dokładność: ± 50 ppm lub ± 5%
 • Poziom dźwięku: Zakresy od: 35 dB do 120 dB

Inteligentny dom

Współpraca z HomeKit:
Tak
Typ produktu:
 • Akcesoria do domu
 • Czujniki

Producent

Producent:
Netatmo