Skontaktuj się z nami

Moshi Muse 3-in-1 Slim pokrowiec na MacBook Pro 14'' (2021) (Caramel Brown)

99MO034752
 · 
8EA76E
Moshi Muse 3-in-1 Slim
Moshi Muse 3-in-1 Slim pokrowiec na MacBook Pro 14'' Smukły pokrowiec Moshi Muse 3-in1 Slim mieści laptopy o przekątnej 14'', a dzięki dodatkowej kieszeni można w nim również przechowywać adaptery i kable – jest to idealne...
Dostępny
Dostępny w salonie w Katowicach.
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 296,10 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 329,00    -50%
Cena: 164,50 
(133,74 zł bez VAT)

Moshi Muse 3-in-1 Slim pokrowiec na MacBook Pro 14''

Smukły pokrowiec Moshi Muse 3-in1 Slim mieści laptopy o przekątnej 14'', a dzięki dodatkowej kieszeni można w nim również przechowywać adaptery i kable – jest to idealne rozwiązanie do użytku w podróży. Aby zapobiec przypadkowemu wysunięciu laptopa wykorzystano rozwiązanie SlipGrip ™, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ergonomii. W celu poprawienia komfortu korzystania z laptopa pokrowiec posiada funkcję 15-stopiowej podstawki.

Niezależnie od tego czy pracujesz w domu, czy jesteś w podróży, pokrowiec Muse pomieści Twojego laptopa jak i wszystkie niezbędne akcesoria jakie są do niego potrzebne. Dzięki temu masz pewność, że masz wszystko pod ręką.

Muse posiada również funkcję składanej podstawki, która przyczynia się do poprawy ergonomii, zmniejsza obciążenie nadgarstków, zapewnia właściwą pozycję przy pracy na laptopie oraz znacznie zwiększa przepływ powietrza, które dodatkowo chłodzi urządzenie.

Specjalny system otwierania SlipGrip™ skutecznie zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. Polega ono na wykorzystaniu magnetycznego zamknięcia, które jest znacznie wygodniejsze od zamka błyskawicznego, a dodatkowo nie powoduje zarysowań na urządzeniu. W celu zapewnienia kompletnej ochrony w środku znajduje się wyściółka z miękkiej miktofibry Terahedron™, która jednocześnie otula i czyści obudowę laptopa w trakcie wsuwania i wyjmowania.

Pokrowiec powstał z wysokiej jakości wegańskiej skóry, która posada powłokę odporną na warunki atmosferyczne, a jednocześnie oferuje stylowy wygląd. Muse stanowi idealne połączenie skutecznej ochrony, wysokiej ergonomii i wyrafinowanej stylistyki.Cechy

  • Wykonany z wysokiej jakości wegańskiej skóry
  • Zamykanie magnetyczne SlipGrip™
  • Wyściółka z mikrofibry Terahedron™
  • Funkcja składanej 15-stopniowej podstawki
  • Dodatkowa kieszeń na akcesoria

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: MacBook Pro 14'' (2021)
  • Materiał: skóra ekologiczna/mikrofibra

Producent

Producent:
Moshi

Torby do komputerów

Rodzaj (torby):
pokrowiec
Materiał:
skóra ekologiczna
Kolor dominujący:
brązowy
Pasuje do:
  • MacBook Pro 14" M1/M2 (2021-2023)