Skontaktuj się z nami

Mophie Universal Wirless Charging Stand+ 15W ładowarka bezprzewodowa do trzech urządzeń z uchwytem do AppleWatch (czarna)

ZG401305841
 · 
AB9FFC
Mophie Universal Wirless Charging Stand+ 15W
Mophie Universal Wirless Charging Stand+ 15W Bezprzewodowa podstawka ładująca mophie+ to rozwiązanie, które umożliwia jednoczesne ładowanie wszystkich popularnych urządzeń. Podstawka ładująca posiada dwa punkty ładowania...

Mophie Universal Wirless Charging Stand+ 15W

Bezprzewodowa podstawka ładująca mophie+ to rozwiązanie, które umożliwia jednoczesne ładowanie wszystkich popularnych urządzeń. Podstawka ładująca posiada dwa punkty ładowania bezprzewodowego. Ponadto port USB-A umożliwia łatwe ładowanie trzeciego, przewodowego urządzenia, takiego jak słuchawki douszne lub inne urządzenia do noszenia. W zestawie znajduje się również adapter do zegarka Apple Watch, który można przypiąć z tyłu podstawki, więc wystarczy magnetyczny kabel ładujący do łatwej integracji zegarka Apple Watch. Wszystkie Twoje urządzenia będą naładowane i gotowe do podjęcia następnego dnia.

 

Uniwersalne ładowanie bezprzewodowe 15 W

Ładowanie bezprzewodowe działa na styk i zapewnia bezpieczne i wydajne ładowanie urządzenia. Ponadto został zaprojektowany tak, aby bezpiecznie dostarczać do stojaka do 15 W mocy.

 

Ładowanie w trybie poziomym lub pionowym

Łatwa w użyciu podstawka ładująca może ładować smartfon w trybie pionowym lub poziomym.

 

Zawiera adapter Apple Watch

Dołączony adapter Apple Watch umożliwia ładowanie Apple Watch również za pomocą podstawki! Wszystko czego potrzebujesz to kabel magnetyczny do Apple Watch.

 

Ładuj trzy urządzenia jednocześnie

Dzięki dwóm punktom ładowania bezprzewodowego i portowi USB możesz łatwo naładować wszystkie akcesoria codziennego użytku w jednym, centralnym miejscu.

 

Opłaty w lekkich obudowach

Bezprzewodowa podstawka ładująca mophie + może ładować się przez lekkie etui do telefonu o grubości do 3 mm, więc nie ma potrzeby wyciągania i zdejmowania etui za każdym razem, gdy chcesz naładować.

 

Stylowy wygląd

Ciemne wykończenie tkaniny z łatwością dopasuje się do każdego wystroju.

 

Specyfikacja

  • Wymiary: 200 x 126 x 96 mm
  • Waga: 249 g
  • Moc do 15 W 
  • Port: USB-A

 

Uwaga! Ładowarka do Apple Watch sprzedawana oddzielnie. 

Producent

Producent:
Mophie

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (zasilanie)

Funkcje dodatkowe:
  • 1 x USB
  • stacja dokująca
  • ładowarka bezprzewodowa