Skontaktuj się z nami

Mophie Charge Stream Vent Mount uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu z funkcją ładowania indukcyjnego (czarny)

IEOMOVENT
 · 
4C5743
Mophie Charge Stream Vent Mount
Mophie Charge Stream Vent Mount uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu z funkcją ładowania indukcyjnego Wygodne bezprzewodowe ładowanie podczas jazdy Naładuj swój smartfon z obsługą Qi podczas jazdy. Uchwyt na otwór wentylacyjny...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 169,00    -20%
Cena: 135,20 

Mophie Charge Stream Vent Mount uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu z funkcją ładowania indukcyjnego

Wygodne bezprzewodowe ładowanie podczas jazdy

Naładuj swój smartfon z obsługą Qi podczas jazdy. Uchwyt na otwór wentylacyjny ładowania zapewnia do 10 W mocy do zgodnego smartfona. Gumowane podkładki zapobiegają zarysowaniu i bezpiecznie trzymają telefon, pozostawiając go dostępnym do nawigacji GPS i prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym.

 

Uniwersalne ładowanie bezprzewodowe

Uchwyt wylotu strumienia ładowania dostarcza do 10 W mocy do smartfona z obsługą Qi. Zoptymalizowany pod kątem Apple i Samsung Fast Charge, uchwyt do mocowania strumienia ładowania ładuje smartfon z największą szybkością, jaką może obsłużyć. Dołączony adapter samochodowy QC 2.0 jest wymagany, aby ułatwić szybkie i wydajne ładowanie.

 

Łatwa obsługa jedną ręką

Mocowanie odpowietrznika strumienia ładowania jest szybkie w instalacji i łatwe w użyciu. Regulowane ramiona wewnętrzne bezpiecznie trzymają telefon, a zamocowane ramiona zewnętrzne zapewniają dźwignię, dzięki czemu możesz włożyć lub wyjąć smartfon jedną ręką.

 

Uniwersalny projekt, bezpieczne dopasowanie

Uchwyt otworu wentylacyjnego strumienia ładowania współpracuje z praktycznie każdym smartfonem obsługującym technologię Qi, niezależnie od rozmiaru. Pokryte gumą wewnętrzne ramiona dostosowują się, aby utrzymać telefon na miejscu, a gumowana powierzchnia ładująca zapewnia antypoślizgowy uchwyt, który nie porysuje telefonu. Klips wentylacyjny posiada dwie szczeliny o różnej szerokości, pasujące do grubych i cienkich listew wentylacyjnych.

 

Dołączone akcesoria

Adapter samochodowy QC 2.0, adapter do montażu na desce rozdzielczej, standardowy zacisk odpowietrznika, przedłużony zacisk odpowietrznika i kabel o długości 0,8 metra (2,6 stopy) są dołączone, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać w pełni naładowanym. Uchwyt odpowietrznika strumienia ładowania jest kompatybilny z akcesoriami montażowymi Arkon, dzięki czemu można go dostosować do prawie każdego układu wentylacyjnego.

 

Wolne ręce iw pełni funkcjonalne

Uchwyt wylotowy strumienia ładowania umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym i ułatwia śledzenie wskazówek GPS. Podczas ładowania telefon pozostaje w pełni funkcjonalny, dzięki czemu masz dostęp do wszystkich ulubionych funkcji.

 

Opłaty za pośrednictwem lekkich skrzynek

Jeśli chcesz naładować telefon podczas jazdy, nie musisz wyjmować go z etui. Mocowanie otworu wentylacyjnego strumienia ładunku może dostarczać ładunek przez obudowy o grubości do 3 mm. Po prostu umieść telefon w uchwycie wentylacyjnym i gotowe.

 

Specyfikacja

 • Wymiary: 102 x 54 x 38 mm
 • Zawartość opakowania: 
  • Bezprzewodowy uchwyt do ładowania
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel do ładowania (kabel Micro-USB)
  • Adapter samochodowy QC 2.0
  • Adapter do montażu na desce rozdzielczej
  • Przedłużony uchwyt odpowietrznika
 • Moc: 10W

Producent

Producent:
Mophie

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (zasilanie)

Funkcje dodatkowe:
 • ładowarka samochodowa