Skontaktuj się z nami

Microsoft Word 2019 dla Mac

DG7GMGF0F4MP:0003
 · 
A5EA65
Microsoft Word 2019 dla Mac
UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.
Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 948,99 
(771,54 zł bez VAT)

Microsoft Word 2019 dla Mac

Microsoft Word 2019 to zaawansowany edytor tekstu dostępny na komputery stacjonarne i przenośne. Ceniony i popularny na całym świecie program pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować dokumenty tekstowe oraz wstawić zdjęcia, obrazki, tabele czy wykresy. Plikom nadamy oryginalny wygląd i niepowtarzalny styl dzięki dużej ilości krojów pisma i kolorów oraz możliwości dodania przypisów, cytatów czy symboli. Oprócz bogatej biblioteki czcionek czekają na nas gotowe szablony nagłówków, tytułów, podtytułów i wiele innych. Informacje statystyczne ująć możemy na wykresie, w tabeli, schemacie czy drzewku. Wszystkie z wymienionych opcji możemy dowolnie edytować, zarówno pod względem grubości i stylu obramowania, koloru wypełnienia czy cieniowania, jak i długości, szerokości i wysokości. Gotowe dokumenty można udostępniać na wirtualnym dysku w usłudze Microsoft OneDrive dla klientów indywidualnych i firm. Dodatkowo dzięki opcji wstawiania komentarzy możliwa jest wspólna praca nad jednym dokumentem w czasie rzeczywistym, niezależnie od języka, którym się posługujemy.

Podczas tworzenia dokumentu wszystkie potrzebne informacje zdobędziemy podczas pisania, bez konieczności opuszczania programu Word, niezależnie od tego, czy chcemy dowiedzieć się więcej na temat slajdu programu PowerPoint utworzonego przez członka zespołu czy spojrzeć na tabelkę w Excelu. 

 

Microsoft Word 2019 - Pisownia i korekta tekstu

Microsoft Word 2019 podpowie nam w czasie rzeczywistym i poda sugestie dotyczące pisowni, gramatyki, a nawet stylu pisania. Dzięki temu pisanie cyfrowe stanie się wygodniejsze niż tradycyjne komponowanie dokumentu, ponieważ nasze błędy będą wychwytywane od razu. Zastosowana w Microsoft Word 2016 funkcja Autokorekty w czasie rzeczywistym poprawia literówki, gramatykę, jak i błędy w pisowni. Pliki możemy ulepszać używając również narzędzi odręcznego pisania czy inteligentnego edytowania.

 

Microsoft Word 2019 - Gotowe szablony i tworzenie CV

W edytorze tekstu Microsoft Word 2019 pojawia się narzędzie nazwane Asystentem CV, które jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby tworzenia typów dokumentów. Został on zaprojektowany razem z serwisem skupiającym pracowników z całego świata - LinkedIn i pomaga w przygotowywaniu przekonujących życiorysów. Do tworzenia innego typu plików zostały opracowane szablony, które możemy znaleźć aż w 40 kategoriach. Z łatwością można zatem przygotować zaproszenie, podziękowanie, dyplom, napisać list gratulacyjny czy stworzyć spersonalizowany kalendarz.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Oprogramowanie Microsoft

Platforma:
  • Mac

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland