Skontaktuj się z nami

Microsoft PowerPoint 2019

DG7GMGF0F4MK:0003
 · 
6753D9
Microsoft PowerPoint 2019

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 948,99 
(771,54 zł bez VAT)

Microsoft PowerPoint 2019

Microsoft PowerPoint 2019 to wszechstronny program do tworzenia prezentacji multimedialnych. Posiada on wiele nowoczesnych narzędzi do projektowania slajdów i przedstawiania treści w interesujący sposób. Aplikacja została wyposażona w inteligentne rozwiązania oraz dużą liczbę przydatnych funkcji usprawniających pracę w programie. Stworzymy w nim slajdy, na których umieścimy m.in. różnego rodzaju obrazy cyfrowe, pliki audio i wideo, animacje oraz kształty i figury geometryczne. Microsoft PowerPoint 2019 dostępny jest na komputery stacjonarne i przenośne oparte na platformie systemowej Windows i MacOS.

Ważnym aspektem w Microsoft PowerPoint 2019 jest możliwość pracy grupowej przy tworzeniu danego projektu. Przyda się to nie tylko pracownikom, którzy opierają swoje działanie w biznesie na tworzeniu prezentacji multimedialnych, ale także uczniom szkół podstawowych, średnich, a także studentom uczęszczającym na wyższe uczelnie. Od pewnego czasu zmienił się bowiem sposób patrzenia na efektywną naukę, a dzieci często przyswajają materiał tworząc prezentacje na różne interesujące ich tematy. Usługa Office 365 umożliwia współpracę przy użyciu funkcji komentarzy i współtworzenia pracy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy na bieżąco uzyskiwać opinie reszty zespołu dotyczące prezentacji.

 

Microsoft PowerPoint 2019 - Indywidualne podejście

Twórcy programu do prezentacji multimedialnych Microsoft PowerPoint 2019 bardzo dużą wagę przyłożyli do oryginalnego podejścia do wykonywanych projektów. Do slajdów na prezentacji można wstawiać między innymi pola tekstowe, cliparty, kształty, elementy SmartArt, wykresy, a nawet materiały filmowe oraz dźwiękowe. Estetyczny projekt utworzymy także z rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon.

 

Microsoft PowerPoint 2019 - Profesjonalizm przede wszystkim

Z programem Microsoft PowerPoint 2019 koniec z trzymaniem kartek, teczek czy zerkaniem na przenośne czytniki w trakcie wygłaszania prezentacji. Producenci wyszli naprzeciw potrzebom użytkowników i stworzyli możliwość tworzenia notatek na slajdach, widocznych tylko dla nas. Prezentowanie projektu wymaga zatem tylko jednego nośnika danych, na którym widoczne będą wszystkie detale, o których możemy zapomnieć.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

 

Oprogramowanie Microsoft

Platforma:
  • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland