Skontaktuj się z nami

Microsoft Outlook 2019

DG7GMGF0F4ML:0003
 · 
15797E
Microsoft Outlook 2019

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 948,99 
(771,54 zł bez VAT)

Microsoft Outlook 2019

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zabezpieczenia klasy korporacyjnej, którym zaufało wiele największych organizacji na świecie, są wbudowane w Microsoft Office 2019 i pozwalają pracować bez zamartwiania się o ochronę danych osobowych w sieci. Program Outlook pracuje przez cały czas, aby pilnować naszych poufnych informacji w czasie, kiedy my zajmujemy się pracą. Moduł sprawdzania ułatwień dostępu działa dużo sprawniej dzięki zaktualizowanej obsłudze międzynarodowych standardów i przydatnym zaleceniom dotyczącym kontrolowania dostępu do dokumentów. W kwestii zwiększonej ochrony, wersja 2019 jest wyposażona w nową usługę Safe Link. Pozwala ona z jednej strony na znacznie lepszy podgląd osadzonych łączy, a z drugiej na filtrowanie w tle w czasie rzeczywistym wirusów i nie dopuszcza do phishingu.

 

Niezbędne funkcje w jednym miejscu

Dzięki pełnej synchronizacji danych w programie Outlook 2019 poczta e-mail, kalendarz, kontakty i zaplanowane zadania są zebrane w jednym miejscu. Integracja z pakietem Office pozwala na udostępnianie załączników bezpośrednio z usługi OneDrive, uzyskiwanie dostępu do kontaktów oraz wyświetlanie profilów z serwisu LinkedIn.

Detale dotyczące podróży i płatności rachunków nie będą przeoczone, dzięki temu, że aplikacja automatycznie doda je do naszego kalendarza. Inteligentne przypomnienia ułatwią zaś utrzymanie zgodności z wcześniej zaplanowanym harmonogramem. Wbudowany panel wyszukiwania ułatwi szybkie znajdowanie informacji, nawet podczas pisania wiadomości.

 

Priorytetowa skrzynka odbiorcza i odsłuchiwanie wiadomości e-mail

Nawet jeśli Microsoft Outlook 2019 nie przeszedł miażdżącej transformacji, można znaleźć w najnowszej wersji kilka ciekawych i przydatnych funkcji, dzięki którym bez dwóch zdań wzrośnie efektywność naszej pracy. Do takich przyjemnych możliwości należy Priorytetowa Skrzynka odbiorcza, która dzieli nasz panel przychodzących e-maili na dwie podgrupy - wiadomości wymagające naszej natychmiastowej uwagi oraz te, które mogą poczekać na odczytanie. Jeśli e-maile z konkretnego adresu są dla nas szczególnie ważne, ustawimy priorytet dla wszystkich wiadomości przychodzących od danej osoby. Zostaniemy poinformowani o przepływie poczty e-mail do innych osób, a między kartami (ważne i inne) będziemy mogli przełączać w dowolnej chwili, aby szybko wyświetlić to, co nas najbardziej interesuje. Priorytetowa Skrzynka odbiorcza wymaga konta e-mail programu Microsoft Exchange lub Microsoft 365.

Kolejną ciekawostką w skrzynce e-mail jest możliwość czytania na głos przychodzących wiadomości. Jest to nie tylko ułatwienie podczas symultanicznego wykonywania obowiązków, co powiedzmy sobie szczerze, podczas pracy zdarza się bardzo często, ale także narzędzie dla osób z niepełnosprawnościami. Aby ustawić funkcję głośnego czytania, wystarczy najechać kursorem na dany fragment tekstu lub skierować myszkę na początek wiadomości.

 

Wizualne modyfikacje oraz podział na strefy czasowe

Program do obsługi skrzynki e-mailowej Outlook 2019 to także możliwość modyfikowania wizualnej strony systemu. Dlatego łatwo wstawimy ikony i pliki w formacie skalowalnej grafiki wektorowej (SVG, Scalable Vector Graphics) w dokumentach, skoroszytach, wiadomościach e-mail oraz prezentacjach pakietu Microsoft Office. Ikony mogą być edytowane, kolorowane, obracane i modyfikowane na różne sposoby bez utraty jakości obrazu.

Dodatkową nowością jest coś, co wyda się przydatne, a nawet niezbędne dla osób, które dużo podróżują. Dowolnie i w każdej chwili możemy zmienić strefę czasową w programie do e-maili Microsoft Outlook 2019 na taką, która odpowiada naszej bieżącej lokalizacji. Co więcej, zaplanujemy spotkania z uwagą na różnicę czasową i odrazu sprawdzimy, czy nasi współpracownicy są wtedy dostępni, aby znaleźć dogodną porę dla wszystkich. Zmiana jest odzwierciedlana w czasie wyświetlanym we wszystkich innych programach systemu Microsoft Windows.

 

Lepszy system planowania

Jeśli potrzebujesz narzędzia, które nie pozwoli Ci zapomnieć o nadchodzących spotkaniach czy wiadomościach do przeczytania, ustawianie przypomnień w programie do zarządzania skrzynką elektroniczną Microsoft Outlook 2019 będzie świetnym rozwiązaniem. Narzędzie możemy skonfigurować tak, aby okienko z przypomnieniem było wyświetlane na wierzchu innych programów, których używamy. Dzięki temu nic nie umknie naszej uwadze. Poinstruujemy również Microsoft Outlook 2019, aby nie pokazywało nam wydarzeń minionych.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

 

Oprogramowanie Microsoft

Platforma:
  • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland