Skontaktuj się z nami

Microsoft Office Professional Plus 2019

DG7GMGF0F4MN:0003
 · 
018795
Microsoft Office Professional Plus 2019

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 3 398,99 
(2 763,41 zł bez VAT)

Microsoft Office Professional Plus 2019

Microsoft Word

Pokaż swój profesjonalny styl pisania

Pisz bez obaw, wiedząc, że inteligentna technologia ułatwi Ci pracę, udostępniając sugestie dotyczące pisowni, gramatyki, a nawet stylu pisania. Mając odpowiednie narzędzia na wyciągnięcie ręki, możesz łatwo zastąpić pisanie na papierze funkcjami cyfrowego pisma odręcznego i intuicyjnego edytowania.

 

Łatwo znajduj informacje

Uzyskuj wszystkie potrzebne informacje podczas pisania bez opuszczania programu Word, niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat slajdu programu PowerPoint utworzonego przez członka zespołu, cytatu czy danych z serwisu LinkedIn potrzebnych do przygotowania przykuwającego uwagę życiorysu.

 

Lepsza współpraca

Współpracuj w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu. Udostępniaj dokumenty jednym kliknięciem, aby zapraszać inne osoby do współtworzenia lub dodawania komentarzy. Ponadto dzięki opcjom ułatwień dostępu wszyscy mogą ze sobą sprawnie współpracować niezależnie od używanego języka.

 

Więcej funkcji programu Microsoft Word 

 • Współpracuj nad wspólnymi projektami - W aplikacjach Office Online połączono często używane funkcje pakietu Office z możliwościami współtworzenia w czasie rzeczywistym.

 • Kontakt z ekspertami - Zobacz, co nowego i poznaj porady oraz sztuczki redakcyjne, które ułatwią Ci profesjonalne tworzenie, edytowanie i ulepszanie dokumentów.

 • Kontakt z ekspertami - Zobacz, co nowego oraz uzyskaj porady i sztuczki, które ułatwią Ci profesjonalne tworzenie, edytowanie i ulepszanie arkuszy kalkulacyjnych. 

 

Microsoft Excel

Wyciągaj wnioski na podstawie danych

Dzięki inteligentnej technologii program Excel uczy się Twoich wzorców, aby zaoszczędzić Twój czas. Łatwo twórz arkusze kalkulacyjne na podstawie szablonów lub samodzielnie i wykonuj obliczenia przy użyciu nowoczesnych formuł.

 

Lepszy obraz danych

Nowe wykresy i schematy ułatwiają atrakcyjne prezentowanie danych. Dzięki formatowaniu, wykresom przebiegu i tabelom Twoje dane zostaną lepiej zrozumiane. Łatwo twórz prognozy jednym kliknięciem, aby przewidywać trendy.

 

Lepsza współpraca 

Udostępnij skoroszyt innym osobom i zawsze pracuj z jego najnowszą wersją w ramach współpracy w czasie rzeczywistym, aby szybciej wykonywać zadania. Dzięki usłudze Office 365 możesz pracować z plikiem programu Excel na urządzeniu przenośnym, na komputerze stacjonarnym i za pośrednictwem Internetu.

 

Więcej funkcji programu Microsoft Excel

 • Współpracuj nad wspólnymi projektami - W aplikacjach Office Online połączono często używane funkcje pakietu Office z możliwościami współtworzenia w czasie rzeczywistym.

 • Szybko rozpocznij tworzenie arkuszy kalkulacyjnych - Korzystając z szablonów, pokażesz swój profesjonalizm, a także zaoszczędzisz czas. Do wyboru są szablony programu Excel z ponad 40 kategorii.

 • Kontakt z ekspertami - Zobacz, co nowego oraz uzyskaj porady i sztuczki, które ułatwią Ci profesjonalne tworzenie, edytowanie i ulepszanie arkuszy kalkulacyjnych.

 

Microsoft PowerPoint

Twórz prezentacje, które się wyróżniają

Przekazuj swoje pomysły, korzystając z estetycznych projektów, rozbudowanych animacji, filmowych przejść, modeli 3D i ikon. Dzięki inteligentnej technologii możesz łatwo ożywić swoją prezentację kilkoma kliknięciami.

 

Prowadź profesjonalne prezentacje

Opowiedz swoją historię bez obaw, korzystając z notatek na każdym slajdzie, które są widoczne tylko dla Ciebie. Łatwo tłumacz slajdy na wybrany język i używaj wbudowanej funkcji Sprawdzanie ułatwień dostępu, aby zagwarantować, że nic nie umknie Twoim odbiorcom

 

Więcej funkcji programu Microsoft PowerPoint 

Usługa Office 365 umożliwia współpracę przy użyciu funkcji komentarzy i współtworzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz uzyskiwać opinie dotyczące Twojej prezentacji od członków zespołu. Ponadto możesz zapisać prezentację w chmurze, aby łatwo ją udostępniać innym osobom i uzyskiwać do niej dostęp w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.

 

Więcej funkcji programu Microsoft Power Point

 • Współpracuj nad wspólnymi projektami - W aplikacjach Office Online połączono często używane funkcje pakietu Office z możliwościami współtworzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zespoły służbowe, uczelniane i szkolne mogą współpracować nad udostępnionymi dokumentami, prezentacjami i arkuszami kalkulacyjnymi.

 • Błyskawiczne rozpoczęcie projektowania - Korzystając z szablonów, pokażesz swój styl i profesjonalizm, a także zaoszczędzisz czas. Do wyboru są szablony programu PowerPoint z ponad 40 kategorii.

 • Kontakt z ekspertami - Zobacz, co nowego i poznaj klasyczne porady oraz sztuczki redakcyjne, które ułatwią Ci profesjonalne tworzenie, edytowanie i ulepszanie prezentacji.

 

Microsoft Outlook

Poczta e-mail, kalendarz i kontakty w jednym miejscu

Pracuj wydajnie, mając pocztę e-mail, kalendarz, kontakty, zadania i nie tylko zebrane w jednym miejscu. Integracja z pakietem Office pozwala na udostępnianie załączników bezpośrednio z usługi OneDrive, uzyskiwanie dostępu do kontaktów oraz wyświetlanie profilów z serwisu LinkedIn.

 

Łatwiejsze utrzymywanie dobrej organizacji pracy

Rezerwuj sale konferencyjne i śledź potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniach bezpośrednio w kalendarzu. Twórz plany i koordynuj harmonogramy, udostępniając kalendarze i sprawdzając, kiedy współpracownicy są dostępni.

 

Zabezpieczenia godne zaufania

Nie musisz się już martwić dzięki zabezpieczeniom klasy korporacyjnej, którym zaufało wiele z największych organizacji na świecie. Program Outlook pracuje przez cały czas, aby chronić Twoje informacje poufne bez przeszkadzania Ci.

 

Inteligencja, która pracuje dla Ciebie

Program Outlook przewiduje Twoje potrzeby. Podróże i płatności rachunków są dodawane automatycznie do Twojego kalendarza, a inteligentne przypomnienia ułatwiają utrzymanie zgodności z harmonogramem. Wyszukiwanie ułatwia szybkie znajdowanie informacji.

 

Więcej o programie Outlook

 • Outlook — Pomoc - Potrzebujesz pomocy w rozpoczynaniu pracy lub masz pytania dotyczące programu Outlook? Dowiedz się więcej w witrynie pomocy technicznej dla programu Outlook.

 • Społeczność techniczna programu Outlook - Śledź na bieżąco najnowsze wydania i wiadomości dotyczące produktu

 • Platforma deweloperska programu Outlook - Dowiedz się, jak zintegrować swoją aplikację z programem Outlook. 

 

Microsoft OneNote

Doskonała organizacja Twojego życia

Zorganizuj swoje sprawy za pomocą notesów dzielonych na sekcje i strony. Dzięki łatwej nawigacji i wyszukiwaniu zawsze znajdziesz swoje notatki tam, gdzie zostały sporządzone.

 

Notuj swoje pomysły i je dopracowuj

Notatki można poprawiać, pisząc na klawiaturze oraz dodając wyróżnienia lub adnotacje odręczne. Z programu OneNote możesz korzystać na wszystkich swoich urządzeniach, dzięki czemu błyskawicznie zanotujesz pomysły, gdy tylko przyjdą Ci do głowy.

 

Udostępnianie i współpraca

 • Organizacja - Sortuj zawartość w notesach i sekcjach oraz na stronach.

 • Tagi - Wyróżniaj istotne notatki za pomocą tagów Ważne i Zadanie do wykonania.

 • Pismo odręczne - Szkicuj swoje pomysły i dodawaj adnotacje do notatek za pomocą pióra lub palca.

 • Zestawianie multimediów - Rejestruj notatki audio, wstawiaj klipy wideo online i dodawaj pliki.

 • Wycinki i zapisywanie - Zapisuj zawartość jednym kliknięciem za pomocą programu OneNote Web Clipper.

 • Udostępnianie - Udostępniaj notesy współpracownikom, znajomym i rodzinie. Microsoft Publisher

Sprawne tworzenie dopracowanych, profesjonalnych układów

Precyzyjnie rozmieszczaj i stylizuj tekst, obrazy, obramowania, kalendarze i inne obiekty. W programie Publisher wszystko, co dodasz, pozostanie dokładnie takie, jak zostanie przez Ciebie zaprojektowane — na wydruku, w Internecie czy w wiadomości e-mail.

 

Łatwe projektowanie wyjątkowych materiałów specjalnych dowolnego przeznaczenia

Szeroki zestaw wstępnie zaprojektowanych szablonów programu Publisher umożliwia tworzenie wszystkiego — od prostych kart okolicznościowych po profesjonalne biuletyny i materiały marketingowe.

 

Publikowanie w sposób najdogodniejszy dla odbiorców

Udostępniaj wydruki o dokładności do jednego piksela, wysyłaj profesjonalne publikacje e-mail lub eksportuj zawartość do standardowych w branży formatów nieedytowalnych.

 

Microsoft Access

Tworzenie i udostępnianie aplikacji bez pomocy dewelopera 

Program Access to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia aplikacji biznesowych — z szablonów lub od podstaw. Wszechstronne i intuicyjne narzędzia do projektowania w programie Access ułatwiają tworzenie atrakcyjnych i wysoce funkcjonalnych aplikacji w krótkim czasie.

 

Dostosowywanie aplikacji, aby rozwijały się wraz z firmą

Dostosowuj własne aplikacje niestandardowe do swojej firmy i klientów, łatwo je modyfikując w celu spełnienia zmieniających się potrzeb. Używaj języka Visual Basic for Applications do automatyzowania procesów biznesowych i tworzenia użyteczniejszych formularzy i raportów.

 

Integrowanie z wieloma źródłami danych

Integruj dane między programem Access i aplikacjami biznesowymi, używając biblioteki łączników programu Access do generowania zagregowanych wizualizacji i informacji w znanym interfejsie programu Access. Łatwo przechowuj dane w programie SQL Server i usłudze Microsoft Azure SQL, aby zapewnić lepszą niezawodność i skalowalność oraz większe bezpieczeństwo i możliwość długoterminowego zarządzania.

 

Więcej funkcji programu Microsoft Access

 • Kontakt z ekspertami - Poznaj nowości oraz uzyskaj porady i wskazówki ułatwiające tworzenie, dostosowywanie i używanie baz danych na profesjonalnym poziomie.

 • Rozwijanie umiejętności - Zdobądź bardziej zaawansowane umiejętności zarządzania danymi dzięki samouczkom, dokumentacji i kontaktom z ekspertami.  

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

 

Oprogramowanie Microsoft

Platforma:
 • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland