Skontaktuj się z nami

Microsoft Office 365 Personal Win/Mac PL

QQ2-00535
 · 
08593F
Microsoft Office 365 Personal Win/Mac PL

Produkt w formie pudełkowej BOX nie zawiera nośnika instalacyjnego.

Klucz aktywacyjny w pudełku upoważnia do użytkowania pakietu Office 365 na zasadzie rocznej subskrypcji na jednego użytkownika dla jednego komputera PC lub Mac oraz jednego tabletu iPad lub Windows.

Office porównanie

 

Dostępny
Wyślemy w 2-3 dni
 • Wysyłka: 0zł
W magazynie
+
 
Cena: 250,00 
(203,25 zł bez VAT)
Do porównania

Office do użytku w domu i poza nim

Office 365 Personal to usługa subskrypcyjna, która ułatwia wykonywanie różnych zadań z dowolnego miejsca i urządzenia.

 

Korzyści - Pełny pakiet Microsoft Office.

W ramach subskrypcji na Office 365 Personal można zainstalować najnowsze pełne wersje aplikacji pakietu Office, w tym Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook, na jednym komputerze PC lub Mac oraz jednym tablecie z systemem Windows lub iPadzie. Dzięki temu wszystkie funkcje Office będą dostępne zarówno online, jak i offline. Pakiet Office można również zainstalować na wielu smartfonach. Pełny pakiet Microsoft Office Dostęp z różnych urządzeń.

 

Dostęp z różnych urządzeń.

Dzięki dostępnej w ramach usługi Office 365 Personal dodatkowej pamięci online na dysku OneDrive ważne dokumenty i zdjęcia możesz mieć zawsze przy sobie. Ponadto zawsze będą one aktualne, bez względu na fakt, czy je tworzysz, edytujesz, czy udostępniasz z komputera PC, komputera Mac, iPada, tabletu z systemem Windows czy smartfona. Office 365 i OneDrive zapewniają synchronizację plików między wszystkimi takimi urządzeniami. Jednym kliknięciem możesz udostępnić pliki, nawet te duże, wysyłając odbiorcy link albo publikując je na Facebooku.

 

Korzyści z subskrypcji w wariancie Premium.

Poza 1TB pamięci na internetowym dysku OneDrive subskrypcja obejmuje szereg innych usług, takich jak 60 minut miesięcznie na dzwonienie przez Skype'a pod numery stacjonarne i komórkowe w ponad 60 krajach lub bezpłatna pomoc techniczna.

Usługi Office 365 są na bieżąco udoskonalane, a każdy subskrybent automatycznie uzyskuje najnowsze aktualizacje.

 

Office 365 Personal zawiera:

Aplikacje pakietu Office Zawsze masz najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły możesz zapisywać za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.

 • Word - Więcej funkcji w Wordzie: odtwarzanie filmów z Internetu, otwieranie i edytowanie plików PDF oraz łatwe wyrównywanie ilustracji i diagramów.
 • Excel - Szablony Excela wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem.
 • PowerPoint - PowerPoint pozwala tworzyć atrakcyjne prezentacje za pomocą nowych narzędzi projektowych służących m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów.
 • OneNote - W aplikacji OneNote notatki możesz rysować, wpisywać odręcznie, wpisywać z klawiatury, klikać albo wpisywać przeciągnięciami palca. Zapisane notatki można przeszukiwać i synchronizować z aplikacją OneNote na innych urządzeniach. Użytkownicy komputerów Mac mogą pobrać OneNote ze sklepu Mac App Store.
 • Outlook - Outlook jest teraz automatycznie integrowany z kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizując zadania i kalendarze z aplikacją Outlook, łatwo uporządkujesz swoje plany na najbliższy czas.
 • Publisher - W Publisherze możesz łatwo edytować zdjęcia, aby dodawać je potem do swoich publikacji. Program działa tylko na komputerach PC.
 • Access - W Accessie łatwo utworzysz aplikację bazodanową, którą później udostępnisz w Internecie. Program działa tylko na komputerach PC.

 

Office na większej liczbie urządzeń.

Zainstaluj aplikacje pakietu Office na jednym komputerze PC lub Mac oraz jednym tablecie z systemem Windows albo iPadzie. Dodatkowo aplikacje pakietu Office Mobile umożliwiają korzystanie z dokumentów na iPhone'ach oraz telefonach z systemem Android i Windows.

 

1TB dodatkowego miejsca na dysku online w usłudze OneDrive.

 • Na dodatkowych 1TB na dysku online możesz zapisywać dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz następnie edytować i udostępniać z dowolnego miejsca.

 

60 minut na połączenia telefoniczne przez Skype'a do ponad 60 krajów.

 • Masz 60 bezpłatnych minut na połączenia z całym światem przez Skype'a miesięcznie pod numery stacjonarne i komórkowe w ponad 60 krajach. Możesz ich używać z każdego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype, w tym telefonu komórkowego, tabletu, telewizora lub innego urządzenia.

 

Zawsze na bieżąco.

 • W ramach aktywnej subskrypcji na Office 365 Personal masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office.

 

Bezpłatna pomoc techniczna Microsoft.

 • Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na bezpłatną pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu.

 

Zgodny tylko z systemami Windows 7 lub nowszym i Mac OS X w wersji 10.6 lub nowszej.

Oprogramowanie Microsoft

Typ:
pełna wersja
Wersja produktu:
BOX
Platforma:
 • Mac
 • Win
Rodzaj licencji:
 • niekomercyjna
Platforma:
 • 32bit
 • 64bit
Język:
polski
Wpisz w pole znaki, które są widoczne na obrazku.