Skontaktuj się z nami

Microsoft Excel 2019 dla Mac

DG7GMGF0F4M9:0003
 · 
75455F
Microsoft Excel 2019 dla Mac

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 948,99 
(771,54 zł bez VAT)

Microsoft Excel 2019 dla Mac

Microsoft Excel 2019  to  zaawansowany program do tworzenia i edycji arkuszy.

Aplikacja umożliwia wykonywanie obliczeń na obszernych arkuszach przy użyciu wielu przydatnych narzędzi, takich jak automatyczne wykonywanie rachunków przy pomocy specjalnych funkcji, formatu wyświetlania liczb czy przygotowanie arkusza do wydruku. Wybierzemy także styl obramowania komórek, wyróżnimy najważniejsze treści kolorami i w kilka sekund utworzymy tabelę, która na bieżąco będzie obliczać wyniki, nawet ze zmieniającymi się danymi. Microsoft Excel to najpopularniejszy program w swojej kategorii i przez lata zdążył zdobyć uznanie wielu użytkowników.

 

Microsoft Excel 2019 - Nowoczesne formuły

Dzięki technologii, która na bieżąco uczy się naszych wzorów, program będzie działał bardzo intuicyjnie. Po pewnym czasie sam podpowie nam, czego szukamy i zasugeruje odpowiednią formułę, co zaoszczędzi kilka minut ręcznego wpisywania danego wzoru. Microsoft Excel 2019 pomoże nam również dobrać właściwy szablon, kiedy będziemy musieli szybko stworzyć arkusz określonego typu.

 

Microsoft Excel 2019 - Lepsza przejrzystość

Nowe wykresy i schematy wprowadzone w wersji 2019 ułatwiają atrakcyjne prezentowanie danych. Dzięki formatowaniu, wykresom przebiegu i tabelom, które możemy edytować na wiele różnych sposobów, wprowadzone treści zostaną lepiej zrozumiane. Na ich podstawie łatwo będzie także stworzyć prognozy, aby przewidywać pojawiające się tendencje.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Oprogramowanie Microsoft

Platforma:
  • Mac

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland