Skontaktuj się z nami

Microsoft Access 2019

DG7GMGF0F4LZ:0003
 · 
482710
Microsoft Access 2019

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny w 24-48h
Produkt do pobrania
W magazynie
+
 
Cena: 948,99 
(771,54 zł bez VAT)

Microsoft Access 2019

Tworzenie i udostępnianie aplikacji bez pomocy dewelopera

Program Access to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia aplikacji biznesowych — z szablonów lub od podstaw. Wszechstronne i intuicyjne narzędzia do projektowania w programie Access ułatwiają tworzenie atrakcyjnych i wysoce funkcjonalnych aplikacji w krótkim czasie.

 

Dostosowywanie aplikacji, aby rozwijały się wraz z firmą

Dostosowuj własne aplikacje niestandardowe do swojej firmy i klientów, łatwo je modyfikując w celu spełnienia zmieniających się potrzeb. Używaj języka Visual Basic for Applications do automatyzowania procesów biznesowych i tworzenia użyteczniejszych formularzy i raportów.

 

Integrowanie z wieloma źródłami danych

Integruj dane między programem Access i aplikacjami biznesowymi, używając biblioteki łączników programu Access do generowania zagregowanych wizualizacji i informacji w znanym interfejsie programu Access. Łatwo przechowuj dane w programie SQL Server i usłudze Microsoft Azure SQL, aby zapewnić lepszą niezawodność i skalowalność oraz większe bezpieczeństwo i możliwość długoterminowego zarządzania.

 

Więcej funkcji programu Microsoft Access

 

Kontakt z ekspertami

Poznaj nowości oraz uzyskaj porady i wskazówki ułatwiające tworzenie, dostosowywanie i używanie baz danych na profesjonalnym poziomie.

 

Rozwijanie umiejętności

Zdobądź bardziej zaawansowane umiejętności zarządzania danymi dzięki samouczkom, dokumentacji i kontaktom z ekspertami.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

 

 

Oprogramowanie Microsoft

Typ:
pełna wersja
Platforma:
  • Win

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland