Skontaktuj się z nami

Microsoft 365 Business Basic (wcześniej Office 365 Business Essentials)

BD938F12-058F-4927-BBA3-AE36B1D2501C
 · 
AEF7BD
Microsoft Office 365 Business Premium Open

Czy wiesz, że możesz legalnie zainstalować jedną licencję nawet na 10 swoich urządzeniach? Skontaktuj się z naszym handlowcem, który wytłumaczy Ci zasadę licencjonowania i doradzi optymalny dla Ciebie produkt.

Paweł Rosiak - office365@cortland.pl

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Dostępny
Dostępny w salonie w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej).
W magazynie
+
 
Cena: 299,00 
(243,09 zł bez VAT)
Do porównania

Microsoft 365 Business Basic (wcześniej Office 365 Business Essentials)

Pakiet Office na różnych urządzeniach

Zawsze masz najnowsze wersje znanych aplikacji pakietu Office, niezależnie od używanego urządzenia — tabletu lub telefonu.

Łatwiejsza współpraca

Przechowuj, synchronizuj i udostępniaj pliki w trybie online, aby były zawsze aktualne. Ponadto możesz edytować dokumenty razem z innymi osobami w czasie rzeczywistym.

Łatwe konfigurowanie i zarządzanie

Dzięki szczegółowym instrukcjom możesz łatwo skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Ponadto usługa Office 365 wyręcza Cię w kwestiach obsługi informatycznej.

 

 

Usługa Office 365 Business Basic obejmuje:

Pakiet Office

Zawiera najnowsze aplikacje pakietu Office dla telefonów i tabletów z systemem iOS, Android i Windows. Nie zawiera klasycznych aplikacji Office na komputery, można jednak używać je bez problemu na dowolnym komputerze w wersji przeglądarkowej.

  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Outlook
  • OneNote
  • OneDrive dla Firm

Notuj swoje pomysły tak, jak Ci najwygodniej — przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.

Łatwo formatuj informacje w programie Excel za pomocą narzędzi rozpoznających wzorce i autouzupełniających dane.

Łatwo wstawiaj zawartość z plików PDF, aby tworzyć własne atrakcyjne dokumenty programu Word.

Projektuj materiały marketingowe dostosowane do marki i klientów.

 

 Pakiet Office na komputerach, tabletach i telefonach

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z telefonu, tabletu lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 50 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB.

 

 Poczta e-mail i kalendarze

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 50 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB.

 

 Przechowywanie i udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca i synchronizowany z komputerami PC i Mac w celu zapewnienia dostępu w trybie offline. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

 

 Konferencje online

Organizuj spotkania online z zawartością audio i wideo, korzystając z udostępniania ekranu i wideokonferencji w jakości HD dostępnych jednym kliknięciem.

 

 Obszar roboczy oparty na czacie

Czas na pełną łączność w zespole dzięki aplikacji Microsoft Teams w usłudze Office 365, gdzie w jednym miejscu dostępne są czat, zawartość, kontakty i narzędzia, więc zespoły mają w zasięgu ręki wszystko, co jest im potrzebne.

 

 Firmowa sieć społecznościowa

Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają pracownikom nawiązywanie kontaktów z odpowiednimi osobami, udostępnianie informacji w zespołach i organizowanie projektów tak, aby można je było szybciej realizować.

 

 Witryny intranetowe i witryny zespołów

Zadbaj o pełen dostęp do informacji i zaangażowanie pracowników w Twojej organizacji dzięki firmowemu intranetowi. Korzystaj z witryn zespołów, aby zapewnić pracownikom dostęp do zawartości, wiedzy i procesów wspierających pracę zespołową.

 

 Aplikacje Office Online

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.

 

 Zarządzanie pracą

Usługa Planner ułatwia Twojemu zespołowi tworzenie nowych planów, organizowanie i przypisywanie zadań, udostępnianie plików, prowadzenie rozmów o wykonywanych czynnościach oraz informowanie o postępach w pracy.

 

Planowanie online

Aplikacja Microsoft Bookings oferuje wygodne i elastyczne funkcje planowania online, ułatwiające klientom planowanie spotkań z przedstawicielami Twojej firmy.

 

 Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym:

Za pomocą aplikacji Sway, nowości w usłudze Office 365, możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość internetową — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce. Swaye można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie. 

 

 Wyszukiwanie i odnajdowanie

Bądź na bieżąco. Wyszukuj i odnajduj zawartość w usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych analiz. Aplikacja Office Delve to pierwsze rozwiązanie, które korzysta z funkcji Office Graph, kolekcji przeanalizowanych sygnałów lub wniosków wyciągniętych na podstawie zachowania poszczególnych użytkowników i ich relacji z zawartością, tematami i kontaktami.

 

 Niezawodność

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie umowy SLA obejmującej gwarancję finansową.

 

 Zabezpieczenia

Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i aktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów.

 

 Ochrona prywatności

Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.

 

 Administracja

Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.

 

 Najnowsza wersja

Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.

 

 Integracja z usługą Active Directory

Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

 

 Pomoc techniczna

Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Oprogramowanie Microsoft

Typ:
pełna wersja
Wersja produktu:
licencja
Rodzaj licencji:
  • komercyjna