Skontaktuj się z nami

Microsoft 365 Apps for Students

5699C6F3-CC7A-4212-9042-8F85CE30F4E0
 · 
3EF9BF
Microsoft 365 Apps for Students

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Usługa dla instytucji edukacyjnych. Produkt przeznaczony dla uczniów/studentów szkoły/uczelni. Subskrypcję może zakupić wyłącznie instytucja dla swoich uczniów/studentów.

 

 

W magazynie
+
 
Cena: 129,00 
(104,88 zł bez VAT)

Microsoft 365 Apps for Students

Usługa dla instytucji edukacyjnych. Produkt przeznaczony dla uczniów/studentów szkoły/uczelni. Subskrypcję może zakupić wyłącznie instytucja dla swoich uczniów/studentów.

 

Korzystanie z pakietu Office w dowolnym miejscu

Usługa Office 365 udostępnia znane narzędzia, takie jak programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook, w dowolnym miejscu i czasie.

Uproszczona współpraca

Pliki są przechowywane w trybie online, dlatego możesz udostępnić je innym osobom, a nawet je współtworzyć, w czasie rzeczywistym — gdziekolwiek jesteś.

Zawsze aktualne narzędzia

W usłudze OneDrive dla Firm pliki są przechowywane w trybie online, dzięki czemu zawsze są one zsynchronizowane i aktualne. Aplikacje pakietu Office także są zawsze w najnowszej wersji.

 

 

Usługa Office 365 obejmuje:

Pakiet Office

Zawiera najnowsze aplikacje pakietu Office dla komputerów PC i Mac.

  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Outlook
  • OneNote
  • Publisher (tylko komputery PC)
  • OneDrive dla Firm
  • Access (tylko komputery PC)

Notuj swoje pomysły tak, jak Ci najwygodniej — przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.

Łatwo formatuj informacje w programie Excel za pomocą narzędzi rozpoznających wzorce i autouzupełniających dane.

Łatwo wstawiaj zawartość z plików PDF, aby tworzyć własne atrakcyjne dokumenty programu Word.

Projektuj materiały marketingowe dostosowane do marki i klientów.

 

 Pakiet Office na komputerach, tabletach i telefonach

Korzystaj z pełnego, zainstalowanego środowiska pakietu Office na komputerach PC, Mac, tabletach iPad, tabletach z systemem Windows lub Android oraz większości urządzeń przenośnych. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.

 

 Przechowywanie i udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca i synchronizowany z komputerami PC i Mac w celu zapewnienia dostępu w trybie offline. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.

 

 Aplikacje Office Online

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.

 

 Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym:

Za pomocą aplikacji Sway, nowości w usłudze Office 365, możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość internetową — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce. Swaye można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie.

 

 Niezawodność

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie umowy SLA obejmującej gwarancję finansową.

 

 Zabezpieczenia

Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i aktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów.

 

 Ochrona prywatności

Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.

 

 Administracja

Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.

 

 Najnowsza wersja

Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.

 

 Integracja z usługą Active Directory

Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

 

 Pomoc techniczna

Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.

 

UWAGA: Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją Umowy Klienta Microsoft, której pełna treść znajduje się tutaj.

Oprogramowanie Microsoft

Typ:
pełna wersja
Wersja produktu:
licencja
Rodzaj licencji:
  • edukacyjna