Wyprzedaż do -70%! >>> Sprawdź przeceny, kup na raty i zapłać za pół roku! <<<
Skontaktuj się z nami

Logic Keyboard Adobe Premiere Pro CS6 Pro Line klawiatura dla komputerów Mac

LKB-PPRO6-M89
 · 
66E8CC
Logic Keyboard Adobe Premiere Pro CS6 Pro Line
Logic Keyboard Adobe Premiere Pro CS6 Pro Line Keyboard dla komputerów Mac, pozwala na szybkie podłączenie plug-and-play do każdego nowego lub starszego komputera Macintosh z wejściem USB. Klawiatura jest wygodna, ma stylowy i...
Dostępny na zamówienie
  • Wysyłka: 0zł
W magazynie
+
 
Cena: 346,00 
(281,30 zł bez VAT)
Do porównania

Logic Keyboard Adobe Premiere Pro CS6 Pro Line Keyboard dla komputerów Mac, pozwala na szybkie podłączenie plug-and-play do każdego nowego lub starszego komputera Macintosh z wejściem USB. Klawiatura jest wygodna, ma stylowy i współczesny wygląd pasuje do nowego designu Apple. Klawiatura Logic Keyboard czyni pracę z Adobe Premiere Pro CS6 Pro o wiele łatwiejszą i szybszą.

Jest idealna do stanowisk post-produkcyjnych, profesjonalnej obróbki wideo i dla każdego kto chce, żeby standardowe skróty klawiaturowe były czytelne na dedykowanych, opisanych, kolorowych klawiszach. Używanie tej klawiatury to także świetny sposób, aby nauczyć się poleceń programu Adobe Premiere Pro CS6 Pro. Poza tym, dzięki temu że klawiatura ma również zwykłe litery, cyfry i symbole, można jej używać tak jak tradycyjnej klawiatury.

Wymagania systemowe:

  • Komputer Macintosh
  • Mac OS X 10.4.11 lub nowszy
  • Adobe Premiere Pro CS6
  • Dostępny port USB 1.1 lub 2.0

Producent

Producent:
Logic Keyboards