Skontaktuj się z nami

LaCie Portable 500GB SSD USB-C v2 (srebrny)

STKS500400
 · 
AB966C
LaCie Portable
LaCie Portable 500GB SSD USB-C v2 Dysk New Portable to wydajny i szybki dysk SSD. Charakteryzują go szybki transfer plików, poręczny rozmiar i duża pojemość. Współpracuje z komputerami i urządzeniami iPad wyposażonymi w złącze...
Dostępny
Dostępny w salonie w Gdańsku (Matarnia), Rzeszowie.
W magazynie
+
 
Cena: 569,99 
(463,41 zł bez VAT)

LaCie Portable 500GB SSD USB-C v2

Dysk New Portable to wydajny i szybki dysk SSD. Charakteryzują go szybki transfer plików, poręczny rozmiar i duża pojemość. Współpracuje z komputerami i urządzeniami iPad wyposażonymi w złącze USB-C.

Dysk New Portable SSD zapewnia szybkie przesyłanie plików lub pracę bezpośrednio na danych z dysku z prędkością odczytu do 1050 MB/s i zapisu do 1000 MB/s, to prędko- ści porównywane z dyskami NV Me. Pojemność dysku umożliwia przechowywanie w jednym miejscu wielu godzin materiału filmowego jakości 4K i tysięcy zdjęć w formacie RAW.

Jego poręczna i wytrzymała konstrukcja sprawdza się przy aktywnym trybie życia. Bezproblemowo przesyła zdjęcia i filmy dzięki kompatybilności z iPadem® wyposażonym w złącze USB-C, co pozwala zwolnić miejsce w urządzeniu. Dodatkowo można pracować na wszystkich swoich plikach bezpośrednio z iPada.

Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i wytrzymałość, dzięki czemu dysk jest odporny na wstrząsy, jakie zdarzają się przy aktywnym trybie życia. Dysk daje długotrwałe poczucie bezpieczeństwa dzięki dołączonej ograniczonej gwarancji i usłudze odzyskiwania danych Rescue Data Recovery Services.

 

Specyfikacja

  • Pojemność: 500 GB
  • Interfejs: USB 3.2
  • Złącze: USB Type-C
  • Wymiary: 10.6 x 50 x 80 mm
  • Waga: 45 g
  • Kolor: srebrny
  • Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)

Dyski SSD

Pojemność:
500 GB
Interfejs:
USB-C 3.1

Producent

Producent:
LaCie

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland