Skontaktuj się z nami

Myszki

Kompletując swój komputer Apple, nie możesz zapomnieć o myszce. Najlepiej takiej, która będzie niezwykle precyzyjna, dobrze wyważona, a także wygodnie leżąca w dłoni. Sprawdź ofertę sklepu Cortland i wybierz wysokiej jakości sprzęt, który będzie służył Ci przez długi czas.

Bezprzewodowa myszka do komputerów Apple

Zdecydowanie najwygodniejszą myszką, z jakiej można korzystać na co dzień jest wersja bezprzewodowa, która łączy się z komputerem drogą radiową lub poprzez Bluetooth. Nie trzeba martwić się przewodem, ograniczającym ruchy, a jednocześnie można używać myszki z dalszej odległości, jeśli chcesz pracować dalej od ekranu. W naszym sklepie znajdziesz produkty dwóch wiodących na rynku marek, czyli oryginalne myszki Apple Magic Mouse oraz urządzenia Logitech. Bezprzewodowe myszki do Maca czy innych sprzętów Apple pomogą ci zarówno w codziennym użytkowaniu, ale też mogą okazać się niezastąpione do bardziej wymagających projektów graficznych, gdzie liczy się precyzja.

Magiczna myszka Apple – wygodna i szybka

Obecnie w sprzedaży dostępna jest już druga generacja myszki Magic Mouse od Apple. Urządzenie błyskawicznie sparuje się z każdym sprzętem Apple, dlatego może to być chociażby idealna myszka do MacBooka, która z powodzeniem zastąpi touchpad. Myszki Apple wyróżnia niekonwencjonalna stylistyka, która jednak wpisuje się w zasady ergonomii. Już po pierwszych ruchach zauważysz z pewnością lekkość Magic Mouse. Nowa generacja ma również mniej ruchomych elementów, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała. Baterie zastąpił akumulator do wielokrotnego ładowania, który jest nie tylko wytrzymały, ale również uwalnia od obowiązku częstej wymiany baterii. Obszar Multi-Touch reaguje na proste gesty, takie jak machnięcia ułatwiające przechodzenie między stronami internetowymi oraz przewijanie pomocne przy przeglądaniu dokumentów.

Czego oczekiwać po myszce do Maca?

Przy wyborze każdej myszy komputerowej liczy się kilka najistotniejszych parametrów. Podstawowym jest rozdzielczość, czyli DPI. Wskaźnik ten odpowiada za odległość pokonywaną przez kursor na ekranie przy przesunięciu myszy o jeden cal. Wyższa wartość DPI wpływa na szybkość oraz precyzję myszki. Dla graczy oraz użytkowników skomplikowanych programów istotna będzie też liczba przycisków. Poza standardową parą uzupełnioną o kółko do przewijania, myszka może mieć np. aż 7 przycisków, jak to jest w modelu MX Master 3 od Logitecha. Praktyczną możliwością jest też możliwość przypisania funkcji przycisków do systemu lub konkretnego programu. Jeśli nie odpowiada ci lekkość Magic Mouse, sprawdź bardziej masywne i pewnie leżące w dłoni myszki Logitech. Urządzenia innych producentów, które znajdziesz w naszym sklepie są w pełni kompatybilne z komputerami Apple. Dla przykładu wspomniany model Logitech MX Master 3 został zaprojektowany z myślą o takich programach jak przeglądarka Safari czy bardziej ogólnie system macOS. Warto zwrócić też uwagę na żywotność tego modelu, który po pełnym naładowaniu może pracować nawet przez 70 dni.