Skontaktuj się z nami

Filtry

Cena
zł  – 
  • 6899zł
  • 14699zł
Kolor
Rodzaj procesora
Pamięć RAM
Rodzaj dysku
Pojemność dysku
Model karty graficznej

MacBook Pro 13"

Przenośny laptop MacBook Pro 13 wyposażono w innowacyjny układ Apple M2. Opracowany przez inżynierów z Cupertino chipset zrewolucjonizował rynek komputerów mobilnych, oferując niespotykaną dotąd moc obliczeniową procesora CPU oraz GPU. MacBook Pro z 13-calowym ekranem skierowany jest do profesjonalistów i użytkowników, którzy na co dzień potrzebują niesamowitej wydajności, a także najwyższej w swojej klasie energooszczędności. Urządzenie jest smukłe, lekkie i bez przeszkód zmieści się do bagażu podręcznego.

MacBook Pro 13 zachwyca wydajnością

MacBook Pro 13 M2 odznacza się na tle konkurentów 8-rdzeniowym procesorem CPU, który nie ma sobie równych. Tak wydajny układ w połączeniu z 24 GB zunifikowanej pamięci RAM sprawia, że laptop idealnie sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach, czyli wszędzie tam, gdzie moc obliczeniowa ma kluczowe znaczenie.

Ponadprzeciętnie wydajny procesor graficzny sprosta wyzwaniom związanym z przetwarzaniem obrazów w wysokiej rozdzielczości. Apple M2 w MacBooku Pro 13 zachwycił rynek dzięki systemowi Neural Engine, za sprawą którego samouczenie maszyn odbywa się nawet 11 razy szybciej. Jest to szczególnie ważne podczas korzystania z wielu aplikacji przetwarzających mowę, głos, a także obraz.

Apple MacBook Pro 13 z ekranem Retina

Ekran Retina o przekątnej 13 cali oferuje szeroką gamę kolorów P3, niesamowitą czerń i jasne podświetlenie. Technologia True Tone na bieżąco dostosowuje ustawienia wyświetlacza w zależności od warunków oświetleniowych otoczenia. Zmniejsza ona uczucie zmęczenia oczu, przez co praca z MacBookiem Pro 13 M2 jest jeszcze bardziej przyjemna i efektywna. Komunikacja z innymi jest łatwiejsza dzięki zaimplementowanej kamerze FaceTime HD i wysokiej klasy mikrofonom.

MacBook Pro 13 M2 praktyczny na co dzień

Wyposażona w niezawodny mechanizm nożycowy klawiatura 13-calowego MacBooka Pro umożliwia wygodne wprowadzanie tekstu. Opcjonalne wykorzystanie myszy Magic Mouse ułatwi poruszanie się po systemie macOS Monterey, a zintegrowany port Thunderbolt pozwoli na podłączenie zewnętrznego monitora. Producent zadbał też o integrację dokładnego czytnika Touch ID, który posłuży między innymi do odblokowywania komputera i realizowania szybkich płatności Apple Pay. Praktyczny pasek dotykowy Touch Bar umożliwi zaś zdefiniowanie praktycznych skrótów oraz funkcji, które zawsze będziemy mieć w zasięgu ręki.