Skontaktuj się z nami

Filtry

Cena
zł  – 
  • 11499zł
  • 23399zł
Rodzaj procesora
Pamięć RAM
Rodzaj dysku
Pojemność dysku
Model karty graficznej

Mac Studio

Komputer stacjonarny Apple Mac Studio jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania profesjonalnych użytkowników. Dzięki kompaktowym rozmiarom, a także minimalistycznemu designowi idealnie wpasuje się w nowoczesny styl każdej pracowni branży kreatywnej.

Cena: 13 799,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple Mac Studio M1 Max (10 rdzeni CPU)/64GB/512GB SSD/GPU M1 Max (24 rdzenie)
Kod producenta: Z14J0001X  ·  Kod Cortland: 661B95
Cena: 23 399,00 
  • Dostępny
  • Dostawa: 0zł
Apple Mac Studio M1 Ultra (20 rdzeni CPU)/64GB/1TB SSD/GPU M1 Ultra (48 rdzenie)
Kod producenta: MJMW3ZE/A  ·  Kod Cortland: DE5F57
Cena: 11 499,00 
  • Dostępny wkrótce
  • Dostawa: 0zł
Cena: 22 999,00 
  • Dostępny wkrótce
  • Dostawa: 0zł

Imponująca wydajność komputera Mac Studio z czipem M1 Max i M1 Ultra

Producentowi udało się zmieścić najbardziej wydajne podzespoły w niewielkiej obudowie, którą bez trudu umieścimy pod stojącym na naszym biurku wyświetlaczem. Niesamowitą moc obliczeniową i ponadprzeciętną energooszczędność zapewniają komputerowi najwydajniejsze układy opracowane przez inżynierów z Apple. Użytkownicy mogą zdecydować się na zakup wersji z czipem M1 Max lub zupełnie nowym M1 Ultra. Jego wydajność imponuje projektantom, grafikom oraz montażystom filmów zarejestrowanych w najwyższych możliwych rozdzielczościach.

Mac Studio komputer skrojony na miarę

Mac Studio z M1 Max oferuje 10-rdzeniowe CPU i obsługuje do 64 GB pamięci RAM o przepustowości 400 GB/s. To właśnie te parametry sprawiają, że praca z wieloma aplikacjami jednocześnie będzie tak przyjemna, jak jeszcze nigdy wcześniej. Graficy docenią z pewnością możliwość sprawnej edycji ogromnej liczby zdjęć i pracy z wieloma warstwami fenomenalnych projektów.

Dla wyjątkowo wymagających użytkowników opracowano komputer Mac Studio z M1 Ultra, który pozwala na realizowanie tych najambitniejszych zadań. Niespotykaną wcześniej moc obliczeniową gwarantuje 20-rdzeniowe CPU i nawet 64-rdzeniowe GPU. Tak wysoka wydajność i do 4,5 razy szybsze GPU znacznie ułatwi generowanie trójwymiarowych, złożonych modeli, a także umożliwi odtwarzanie do 18 strumieni wideo 8K ProRes 422. Wykonywanie nawet 22 bilionów operacji w ciągu jednej sekundy? Dla Apple M1 Ultra to żaden problem! Wszystkie porty w zasięgu ręki

Mac Studio to najbardziej profesjonalny komputer Mac M1 w ofercie Apple. Dzięki obecności 12 wygodnie umiejscowionych portów mamy możliwość szybkiego podłączenia wszystkich najważniejszych akcesoriów. Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi gniazdo słuchawkowe, 2 złącza USB-C, 1 port na karty pamięci SDXC, 1 wejście HDMI, 4 porty Thunderbolt 4 oraz 10-gigabitowy port Ethernet. Efekty naszej pracy możemy wyświetlać na ekranie zupełnie nowego monitora Studio Display.

Przydatne akcesoria do Maca Studio

Pracę z komputerem Mac Studio usprawnią też wyjątkowe możliwości systemu operacyjnego macOS Monterey oraz wszystkie kompatybilne akcesoria. Podłączenie bezprzewodowej klawiatury Magic Keyboard z Touch ID umożliwia wygodne wprowadzanie danych, natomiast wykorzystanie potencjału Apple Magic Mouse 2 pozwoli na używanie w codziennej pracy wygodnych i praktycznych gestów.