Mój koszyk
Klawiatury do komputerów Apple
  •  
     - 

Klawiatury do komputerów Apple

Każdy, kto musiał kiedyś napisać co najmniej kilkustronicowy dokument wie, ile warta jest wygodna i funkcjonalna klawiatura. Zwłaszcza w pracach biurowych czy zawodach informatycznych ergonomia pisania jest niezwykle istotna. Zadbaj o swój komfort i wybierz najlepszą klawiaturę, która będzie współgrać z twoim komputerem Apple.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2
Apple Magic Keyboard z Touch ID i polem numerycznym klawiatura bezprzewodowa (srebrny)
-90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 809,00 zł
Apple Magic Keyboard z Touch ID klawiatura bezprzewodowa (srebrny)
-75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 674,00 zł
Satechi Slim X1 - klawiatura bezprzewodowa (gwiezdna szarość)
-96,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 319,00 zł
z2
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z2

Klawiatura do Maca

Komputery z rodziny Maców oferują naprawdę sporo, dlatego warto czerpać z możliwości tych urządzeń przy pomocy dobrze dopasowanej klawiatury. Oprócz oryginalnej klawiatury od Apple, czyli Magic Keyboard, możesz wybrać sprzęt innego producenta, który oferuje klawiatury skrojone pod możliwości Maca. W zależności od potrzeb wybierz modele z klawiaturą numeryczną lub postaw na urządzenie, zaprojektowane specjalnie z myślą o konkretnych programach jak np. Adobe Premiere. W przypadku tych ostatnich nie musisz zapamiętywać wszystkich skrótów klawiaturowych, gdyż najważniejsze komendy umieszczono na poszczególnych klawiszach.

Klawiatury kompatybilne z komputerami Apple

W zasadzie każda klawiatura bezprzewodowa, łącząca się z urządzeniem przez Bluetooth może być kompatybilna z komputerem Apple. Warto jednak pamiętać, że system macOS posiada charakterystyczne komendy i klawisze funkcyjne, dlatego szukając klawiatury do iMaca dobrze wybrać model, który został stworzony z myślą o komputerach Apple. W takich produktach specjalizuje się chociażby firma Satechi, która oferuje szeroką gamę klawiatur do Maców ale tez MacBooków. Wybierz elegancką klawiaturę na USB, wykonaną z solidnego aluminium. Materiał łatwo utrzymać w czystości, a co najważniejsze, jest wyjątkowo wytrzymały.

Apple Magic Keyboard – komfortowa i precyzyjna klawiatura

Pod względem komfortu użytkowania i kompatybilności z jakimkolwiek urządzeniem Apple, bezkonkurencyjna pozostaje klawiatura Apple Magic Keyboard. Oryginalne akcesorium to bardzo wygodne narzędzie zarówno do pracy, jak i rozrywki. W najnowszej generacji zauważysz m.in. osadzenie klawiszy na mechanizmie nożycowym, skuteczniejszy ruch oraz obniżony profil klawiatury. Magic Keyboard wyróżnia również wytrzymała bateria. Na jednym ładowaniu urządzenie może działać ponad miesiąc.

Klawiatury bezprzewodowe – wygoda użytkowania

Brak kabla łączącego komputer z klawiaturą to nierzadko spore udogodnienie. Można np. pisać z dalszej odległości lub ustawić klawiaturę pod dowolnym kątem względem ekranu. To również najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto posiada biurko z wysuwaną półką na klawiaturę i nie chce przeciągać pod meblem zbędnych przewodów. Jeśli interesuje cię przede wszystkim wygoda, polecamy bezprzewodową klawiaturę Bluetooth Logitech K380, która nie tylko została zaprojektowana z myślą o systemie macOS, ale też błyskawicznie łączy się z innymi urządzeniami. Dlatego jeśli szukasz klawiatury do Maca i np. telewizora, wybierz sprzęt od Logitech, który za pomocą jednego przycisku umożliwia przełączanie się między trzema różnymi urządzeniami.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo