Mój koszyk
Kable do komputerów Apple
  •  
     - 

Kable do komputerów Apple

Dążymy do tego, aby jak najwięcej używanych przez nas przedmiotów posiadało interaktywne funkcje. Dzieci coraz rzadziej tworzą szkolne notatki na papierze i zabierają ze sobą tablety, nie mówiąc już o studentach i uczestnikach różnorodnych kursów. Nauczyciele korzystają natomiast z multimedialnych tablic i projektorów. Ty również możesz to zrobić – wszystko, czego potrzebujesz to odpowiednie kable do komputerów Apple. W naszej ofercie znajdziesz przewody USB-C, Thunderbolt, HDMI, DVI, Ethernet, Lightning i inne wtyczki kompatybilne z każdym modelem twojego komputera, od MacBooka po iMaca czy Maca Mini.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4
z4
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4

Przewody do komputerów Apple dostosowane do twoich potrzeb

Jeszcze do niedawna wybór ładowarek, zasilaczy i przewodów nie był tak duży, a na rynku dostępne były przede wszystkim proste kable zasilające. Z czasem zaczęło się to jednak zmieniać. W 2012 roku producenci Apple zaprezentowali specjalnie opracowane złącze Lightning. Wynalazek towarzyszył premierze iPhone’a 5. generacji i wciąż służy do zasilania jego kolejnych modeli. Coraz popularniejsze stawały się także kable HDMI, dzięki którym możliwe jest na przykład udostępnianie obrazu z komputera lub konsoli na telewizorze, oraz DVI, wykorzystywane przede wszystkim do łączności z projektorami.


Dziś powyższe rozwiązania technologiczne nie dziwią już nikogo, a kable do komputerów Apple możesz kupić bez problemu i dostosować je do własnych potrzeb. W asortymencie sklepu Cortland znajdziesz:

 

Kabel Ethernet

Przyzwyczajony do technologii WiFi i bezprzewodowego Internetu być może zapominasz już powoli o czasach, w których z siecią można było połączyć się jedynie dzięki specjalnym kablom. Nie oznacza to jednak, że przestano je stosować — jeśli chcesz się o tym przekonać, wystarczy, że spojrzysz na swój router. Ethernet pozwala na utworzenie połączenia między sieciami lokalnymi (LAN) i globalnymi (WAN). Dzięki dwumetrowemu kablowi sieciowemu z naszej oferty bez trudu połączysz się z Internetem w stabilny, pozbawiony zakłóceń i ryzyka utraty sygnału sposób.

 

Kable HDMI, DVI i DisplayPort

Szczyt popularności kabli HDMI nastąpił kilkanaście lat temu w związku z rozwojem technologii Blu-ray i pojawieniem się nowych generacji konsol do gier. Przewód ten pozwala na przesyłanie sygnału audio i wideo. Za pomocą tego kabla do komputera Apple szybko i bez przeszkód podłączysz swojego MacBooka do telewizora i innych urządzeń, uzyskując wysoką rozdzielczość obrazu. Natomiast złącze typu DVI pozwoli ci na stworzenie połączenia między laptopem Apple a projektorem lub oddzielnym monitorem. W naszej ofercie znajdziesz przewód o długości 1,8 m, który umożliwia komfortową pracę. W tej kategorii zainteresowaniem cieszy się również interfejs DisplayPort, nazywany przez niektórych udoskonalonym kablem HDMI. Dzięki niemu zyskasz jeszcze lepszą jakość przesyłanego obrazu.

 

Złącze Lightning

Wspomniany już przez nas interfejs, który okazał się prawdziwą rewolucją w świecie użytkowników urządzeń Apple. Technologia Lightning zwiększyła ich możliwości oraz wygodę użytkowników – złącza są cienkie, wąskie i umożliwiają bardzo szybkie przesyłanie energii i danych. W naszej ofercie znajdziesz przewody o długości 0,5 m, 1 m i 2 m, posiadające końcówki Lightning oraz USB-A i USB-C.

 

Przewody USB-A oraz USB-C

Ten typ kabli do komputerów Apple przyda się zawsze i wszędzie. Przewód USB-C jest niezwykle uniwersalny i pozwala na stworzenie wielu połączeń. Przewód USB-A będzie natomiast przydatny, jeśli zainwestujesz w dodatkowy adapter i powerbank do urządzeń Apple, które posiadasz. Akcesoria wykorzystasz także do zasilania innych sprzętów oraz przesyłania danych.

 

Ładowarki i zasilacze z technologią MagSafe

Ogromną popularnością cieszą się obecnie również ładowarki z magnetycznym portem MagSafe. Dzięki nim użytkownicy Apple mogą zasilić swoje laptopy szybko i bezpiecznie.
Zapoznaj się z całą naszą ofertą kabli do komputerów Apple i wybierz te, które ułatwią ci pracę oraz zwiększą komfort użytkowania nowoczesnego sprzętu.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo