Mój koszyk
Kable do iPad'a
  •  
     - 

Kable do iPad'a

Wystarczy, że zgubisz lub zniszczysz swój kabel ładujący, a tym samym stracisz możliwość ładowania urządzenia do czasu zakupu nowego kabla. Istnieje jednak sposób na zabezpieczenie się przed taką sytuacją. Jeśli zaopatrzysz się w dodatkowe kable do iPada, jego zasilanie w awaryjnej sytuacji przestanie być dla ciebie problemem.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4
z4
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
z4

Certyfikowane przewody do iPada

Kabel zasilający wyposażony w złącze Lightning, od renomowanego producenta, oferuje ci zupełnie inną jakość niż przewody wątpliwego pochodzenia. Wybierając kable do iPada, zwróć szczególną uwagę na ich markę. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. kable USB A i USB C firmy Mophie oraz oryginalne produkty Apple. Akcesoria, które wybierasz do swojego iPada, powinny być objęte tzw. licencją MFi, czyli Made For iPhone. Posiada ją także marka JCPAL, której produkty dostępne są w naszym sklepie. Pamiętaj, że certyfikat jest bardzo ważny nie tylko ze względu na jakość i trwałość samego kabla zasilającego, ale także na żywotność twojego iPada. Ładowanie urządzeń Apple za pomocą certyfikowanych przewodów przyczyni się do ich lepszego funkcjonowania, natomiast kable niewiadomego pochodzenia mogą je uszkodzić.

 

Odpowiednie złącze dla każdego iPada

Wraz z kolejnymi generacjami iPadów zmianie ulegały m.in. kompatybilne z urządzeniami wtyczki. Złącze Apple Lightning w najnowszych iPadach zostało zastąpione przez USB-C. Bogaty asortyment adapterów i kabli do iPadów, który dla ciebie przygotowaliśmy, pozwoli ci jednak na wybranie odpowiedniego złącza dla twojego urządzenia – bez względu na jego model. Przejściówki umożliwiają ładowanie baterii i przesyłanie plików zaś dodatkowe kable USB pomogą ci w sytuacji, w której twoja dotychczasowa ładowarka iPhone przepadnie lub będziesz zmuszony wymienić ją na nowszy model.

 

Kable dostosowane do twoich potrzeb

Kable do iPada różnią się od siebie nie tylko marką, ale także innymi czynnikami, które mogą okazać się pomocne w dokonywaniu przez ciebie wyboru. W pierwszej kolejności powinieneś wybrać przewód dostosowany do Twojego urządzenia. Starsze iPady korzystają ze złącza Lightning. Nowsze zaś mają złącze USB-C. Kolejna ważna rzecz to personalizacja. Kable dostępne są w kilku kolorach i długościach. Warto zatem dobrać przewód dostosowany stylistycznie oraz praktycznie do swojego urządzenia, ale również odległości gniazdka od miejsca, w którym najczęściej ładujesz swojego iPada.

 

Długość kabla zasilającego

Najpopularniejsze długości kabli Apple wyposażonych we wtyczkę USB oraz złącze Apple Lightning to 0,5 m oraz 1 m. Dostępne są także zarówno dłuższe, jak i krótsze przewody. Należy pamiętać, że wybór produktu powinien być podyktowany nie tylko twoją wygodą i preferencjami, ale także tym, czego oczekujesz od ładowarki. Im dłuższy kabel, tym słabsze natężenie wewnątrz przewodu, a co za tym idzie – wolniejsze ładowanie urządzeń. Z drugiej strony krótki kabel ładujący w wielu sytuacjach może okazać się niepraktyczny. Zanim zdecydujesz się na zakup, zastanów się, gdzie i w jaki sposób najczęściej używasz kabli do iPada. Następnie poszukaj w naszym asortymencie interesującego cię rozmiaru.

 

Kolor kabla do iPada

Wbrew pozorom kolor kabla ładującego to nie tylko kwestia gustu. Białe przewody wyposażone w złącze Apple Lightning bez wątpienia są najbardziej popularne i kojarzą się z elegancją oraz nowoczesnością. Jednak zdecydowanie szybciej ulegają one zabrudzeniom. Przeanalizuj, która spośród wymienionych cech kabli do iPadów ma dla ciebie największe znaczenie, a następnie wybierz produkt z naszego asortymentu.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo