Skontaktuj się z nami

JOBY Grip Tight GorillaPod uchwyt z statywem do iPada mini/mini 2/mini 3/mini 4

JB01328
 · 
CC05BC
JOBY Grip Tight GorillaPod
Uchwyt z statywem JOBY Grip Tight GorillaPod Uniwersalny statyw z 3 niezależnymi, wyginanymi nogami dedykowany do małych tabletów i innych urządzeń mobilnych. Umożliwia dowolne zamontowanie urządzenia oraz komfortowe użytkowanie, np....
Dostępny
Dostępny w salonie w Warszawie (Galeria Młociny).
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 249,00    -50%
Cena: 124,50 
(101,22 zł bez VAT)
Do porównania

Uchwyt z statywem JOBY Grip Tight GorillaPod


Uniwersalny statyw z 3 niezależnymi, wyginanymi nogami dedykowany do małych tabletów i innych urządzeń mobilnych. Umożliwia dowolne zamontowanie urządzenia oraz komfortowe użytkowanie, np. podczas oglądania wideo lub czytania e-booków. Uchwyt pasuje do takich urządzeń jak m.in. iPad mini lub Samsung Galaxy Tab.

Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji uchwyt możemy zamocować w ułamku sekundy. Specjalne sprężyny zapewniają pewny i bezpieczny chwyt. Delikatne wykończenia gwarantują, że zamocowany sprzęt nie zostanie porysowany. 3 niezależne nogi można w dowolny sposób wyginać, tak aby uzyskać pożądaną perspektywę.

Uchwyt jest składany, dzięki czemu z łatwością mieści się w kieszeni. Dodatkowo można zamocować go np. na smyczy wraz z kluczami.

Pasuje do takich urządzeń jak: iPad mini 4/3/2/1, Samsung Galaxy Tab 4 7.0, Sony Xperia Z3 Tablet Compact, Kindle Fire HD 7", oraz Nook HD.

Cechy

  • Dedykowany do urządzeń o szerokości od 96 mm do 140 mm
  • Pewny i bezpieczny chwyt
  • 3 niezależne, wyginane nogi
  • Mieści się w kieszeni

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (uchwyty)

Zastosowanie:
uniwersalny