Skontaktuj się z nami

JCPAL Linx kabel USB-C/Lightning 1m (biały)

JCP6263
 · 
B4412E
JCPAL Linx USB-C/Lightning 1m
JCPAL Linx USB-C/Lightning 1m Kabel LiNX Lightning jest objęty licencją MFi Made for iPhone/ iPad/ iPod, ma gładką, zapobiegającą splątaniu powierzchnię i ultrakompaktowe złącze Lightning, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma typami etui....
W magazynie
+
 
Cena: 89,00 
(72,36 zł bez VAT)

JCPAL Linx USB-C/Lightning 1m

Kabel LiNX Lightning jest objęty licencją MFi Made for iPhone/ iPad/ iPod, ma gładką, zapobiegającą splątaniu powierzchnię i ultrakompaktowe złącze Lightning, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma typami etui.

 

Certyfikat MFi

JCPal kable JCPal Lightning mają certyfikat Apple MFi, co zapewnia pełną niezawodność i kompatybilność z Twoim iPhone, iPad lub iPodem.

 

Doskonała trwałość

Odporna na splątanie osłona kabla wykonana jest z bardzo wytrzymałego PVC i przeszła testy wytrzymałościowe obciążenia 50 N przez jedną minutę.

 

Komponenty premium

Nasz kabel Lightning jest podwójnie ekranowany przed zakłóceniami i wyposażony w okablowanie miedziane o wysokiej czystości oraz pozłacane złącza, aby zapewnić bardzo stabilny transfer sygnału.

 

Ultrakompaktowe złącze

Nawet mniejszy niż oryginalny kabel Apple, nasze ultrakompaktowe złącze oznacza, że kabel jest kompatybilny z większością etui i akcesoriów innych firm.

 

Specyfikacja

  • 1 metr długości
  • USB-C / Lightning
  • Wysokiej jakości pozłacane styki złącza
  • Kolor: biały

Producent

Producent:
JCPAL

Kable i przejściówki

Złącze 1:
  • USB-C
Złącze 2:
  • Lightning
Długość:
1 m