Skontaktuj się z nami

JBL Live 300 TWS słuchawki douszne bezprzewodowe (białe)

LIVE300TWSBIA
 · 
86B886
JBL Live 300 TWS
JBL Live 300 TWS Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe True Wireless z technologią Smart Ambient i Bluetooth 5.0. Bądź zawsze połączony z muzyką, nie tracąc kontaktu z otaczającym światem. Bezprzewodowe połączenie zapewnia maksymalną swobodę oraz...
Dostępny
Dostępny w salonie w Kraków (Galeria Kazimierz).
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 639,00    -20%
Cena: 511,20 
(415,61 zł bez VAT)

JBL Live 300 TWS

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe True Wireless z technologią Smart Ambient i Bluetooth 5.0. Bądź zawsze połączony z muzyką, nie tracąc kontaktu z otaczającym światem. Bezprzewodowe połączenie zapewnia maksymalną swobodę oraz unikalny dźwięk JBL. Słuchaj muzyki z funkcją kontroli dźwięków, zachowując świadomość otoczenia dzięki funkcji Ambient Aware lub korzystaj z TalkThru, aby rozmawiać ze znajomymi, bez zdejmowania słuchawek. Asystent głosowy, odbieranie połączeń telefonicznych, regulacja głośności i kontrola dźwięków są obsługiwane dotykowo i zwiększają wygodę użytkowania. Funkcja szybkiego ładowania pozwala wznowić odsłuch w krótkim czasie, dlatego nie musisz się rozstawać ze swoją muzyką. Szeroki wybór kolorów pozwala znaleźć model idealny. To kompaktowy rozmiar, lecz wielka moc!

Słuchawki JBL Live 300 TWS, choć niewielkich rozmiarów, dostarczają potężne brzmienie audio, jakiego oczekujesz od JBL. Dzięki technologiom Ambient Aware i TalkThru można kontrolować otoczenie. Natychmiast przejść od maksymalnej immersji w muzyce do koncentracji na otoczeniu dzięki Ambient Aware oraz rozmawiać ze znajomymi bez zdejmowania słuchawek dzięki TalkThru. Wystarczy przeciągnąć palcem po słuchawkach, aby je aktywować.

Słuchawki JBL Live 300 TWS są całkowicie bezprzewodowe, nic nie będzie Cię ograniczać w tej kwestii. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i co robisz, zabierz muzykę ze sobą i zachowaj łączność, korzystając z doskonałych połączeń stereo bez dźwięków z otoczenia. Odkryj całkowitą swobodę odbierania połączeń telefonicznych, bez zakłóceń, dzięki łatwo dostępnemu sterowaniu dotykowemu.

Błyskawiczny dostęp do Asystenta głosowego zapewnia komfort aplikacji Google Assistant i Amazon Alexa, jeszcze bardziej ułatwiając dostęp do tego, co jest Ci potrzebne. Wybierz swój model z aplikacją My JBL Headphones i gotowe. Wystarczy przeciągnąć palcem po słuchawkach, aby je aktywować.

Spersonalizuj swoje wrażenia odsłuchu, gdyż to słuchawki powinny pasować do Ciebie, a nie na odwrót. Słuchawki JBL LIVE 300TWS wykorzystują funkcję Personi-Fi. W kilku krokach, za pomocą Personi-Fi, można dostosować profil dźwięku w oparciu o płeć, wiek i preferencje, aby uzyskać najlepsze wrażenia odsłuchu. Odnajdź Personi-Fi w najnowszej wersji bezpłatnej aplikacji My JBL Headphones.

Nie rozstawaj się z muzyką. Słuchawki JBL LIVE 300TWS zapewniają sześć godzin ciągłego odtwarzania muzyki dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Dodatkowo etui ładujące pozwala uzyskać dodatkowe 14 godzin odsłuchu. Po upływie 10 minut otrzymasz kolejną godzinę z muzyką. Komfortowe i bezpieczne dopasowanie umożliwia słuchanie muzyki cały dzień w całkowitym komforcie. Wkładki stabilizujące do słuchawek JBL LIVE 300TWS są dostępne w czterech rozmiarach.

JBL Live 300 TWS są też odporne na pot i wodę dzięki ochronie IPX5. Nigdy nie pozwól, aby powstrzymały Cię zła pogoda lub ciężki trening.

 

Cechy:

  • Bezprzewodowe połączenie Bluetooth 5.0
  • Kompaktowy rozmiar i wielka moc
  • Wykorzystują funkcję Personi-Fi
  • Odporne na pot i wodę dzięki ochronie IPX5
  • Etui ładujące pozwala uzyskać dodatkowe 14 godzin odsłuchu

 

Specyfikacja: 

  • Bluetooth 5.0
  • Wodoodporność IPX5
  • Kolor: biały

 

Producent

Producent:
JBL

Słuchawki

Rodzaj:
dokanałowe
Łączność:
bezprzewodowa
Kolor:
biały

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland