Skontaktuj się z nami

Jays a-Six Wireless słuchawki douszne bezprzewodowe Bluetooth (szaro-srebrny)

A-JAYS SIX BT GRSR
 · 
EDD204
Jays a-Six Wireless
Jays a-Six Wireless słuchawki douszne bezprzewodowe Bluetooth Niezależnie od tego czy jedziesz do pracy czy pracujesz, ciesz się pełnym dniem słuchania ulubionej muzyki. Podróżuj w stylu z a-Six, idealnym akcesorium, które...
Sugerowana cena sprzedaży: 349,00    -30%
Cena: 244,30 
(198,62 zł bez VAT)

Jays a-Six Wireless słuchawki douszne bezprzewodowe Bluetooth

Niezależnie od tego czy jedziesz do pracy czy pracujesz, ciesz się pełnym dniem słuchania ulubionej muzyki. Podróżuj w stylu z a-Six, idealnym akcesorium, które stanowi doskonałe połączenie jakości i komfortu.

Małe, ale potężne, lekkie, ale trwałe. a-Six zostały wykonane zgodnie z podobnymi zasadami wzornictwa naszych wysokiej klasy modeli q-JAYS, tak abyś mógł cieszyć się doskonale zaprojektowaną i komfortową parą słuchawek za ułamek ceny.

Technologia powinna pracować dla Ciebie, a nie frustrować. Ciesz się płynną i niezakłóconą muzyką w doskonałej jakości dzięki niezrównanej wydajności Bluetooth w słuchawkach a-Six. Tylko Ty i Twoja ulubiona muzyka.

Solidna i funkcjonalna konstrukcja a-Six została precyzyjnie zaprojektowana, aby zapewnić wysoką jakość akustyczną przy zadziwiająco małych rozmiarach. Toczone z aluminium na obrabiarkach CNC obudowy zamknięto płytką ze stali nierdzewnej z precyzyjnie wykonaną laserem siatką otworków pełniących funkcję portu basowego, a-Six pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w lepszej i wyższej jakości.

 

Cechy: 

  • 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania.
  • Bezproblemowe połączenie bezprzewodowe.
  • Precyzyjnie wykonana metalowa obudowa.

 

Specyfikacja:

  • Rodzaj: słuchawki douszne
  • Zdalne sterowanie: Bluetooth 4.1, mikrofon MEMS
  • Przetworniki: 6 mm głośniki dynamiczne
  • Impedancja (@1 kHz): 16 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz

Producent

Producent:
Jays

Słuchawki

Rodzaj:
douszne
Łączność:
bezprzewodowa
Kolor:
szary