Skontaktuj się z nami

Jabra Elite 7 Pro słuchawki bezprzewodowe (czarny)

100-99172000-60
 · 
495DB6
Jabra Elite 7 Pro
Jabra Elite 7 Pro słuchawki bezprzewodowe (złoto beżowy) Zaawansowana inżynieria dźwięku. Technologia Jabra MultiSensor Voice dla rewolucyjnej jakości połączeń. Zawsze i wszędzie.   Muzyka o jakiej nie śniłeś. Połączenia...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 799,00 

Jabra Elite 7 Pro słuchawki bezprzewodowe (złoto beżowy)

Zaawansowana inżynieria dźwięku. Technologia Jabra MultiSensor Voice dla rewolucyjnej jakości połączeń. Zawsze i wszędzie.

 

Muzyka o jakiej nie śniłeś. Połączenia zdefiniowane na nowo.

Świat się zmienia i wszyscy potrzebujemy technologii, która może za nim nadążyć. Dlatego zdefiniowaliśmy na nowo prawdziwie bezprzewodową technologię, aby zapewnić lepszą jakość dźwięku, wyraźniejsze połączenia, dłuższy czas słuchania i większą elastyczność w zakresie czasu, miejsca i sposobu użytkowania. Mówiąc najprościej postanowiliśmy dać Ci więcej swobody.

Wyposażyliśmy Elite 7 Pro w naszą najbardziej zaawansowaną i najnowocześniejszą technologię połączeń, aby całkowicie zrewolucjonizować Twoje życie poza biurem. Świat nowych możliwości czeka.

 

Wyraźne połączenia w każdym miejscu, zaprojektowane dla większej swobody.

Te najnowocześniejsze, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby odizolować Cię od hałasu i zrewolucjonizować Twoje rozmowy, dzięki nowej, przełomowej technologii Jabra MultiSensor Voice. Łącząc cztery potężne mikrofony z czujnikiem Voice Pick Up (VPU), Jabra MultiSensor Voice definiuje na nowo jakość połączeń w podróży.

Automatycznie aktywowane czujniki VPU wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego, aby przesyłać głos za pomocą wibracji kości szczęki, umożliwiając zaawansowanym algorytmom wykrywanie i eliminowanie odgłosów wiatru i innych uciążliwych dźwięków i zapewniając najczystsze wrażenia głosowe, gdziekolwiek jesteś.

 

Aktywne wyciszenie szumów (ANC).

Hałas jest wszechobecny. W pociągu, na ulicy, tam, gdzie akurat pracujesz. Zwłaszcza tam. Na szczęście masz w zasięgu ręki możliwość zablokowania odgłosów prawdziwego świata, aby nic nie przeszkodziło Ci cieszyć się muzyką. Po prostu dotknij przycisk i pozwól regulowanej funkcji Aktywnego Wyciszania Szumów (ANC) odciąć Cię od otoczenia, tym samym uwalniając Ciebie (i Twoje dźwięki) od jakichkolwiek ograniczeń.

 

Słuchanie selektywne

Izolowanie się od odgłosów otoczenia to świetna sprawa, gdy jesteś w zatłoczonym metrze, ale co w sytuacji, gdy jednak przez chwilę potrzebujesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie? Inteligentny tryb nasłuchu HearThrough wykorzystuje wbudowane mikrofony do wychwytywania dźwięków otoczenia i odtwarza je w słuchawkach, więc możesz wybrać dźwięki, które są dla Ciebie ważne. Gdy chcesz zamówić kawę lub bezpiecznie przejść przez ulicę, wystarczy dotknąć przycisku na słuchawce dousznej, aby przepuścić dźwięki otaczającego Cię świata, a wszystko to bez potrzeby wyjmowania słuchawki z ucha.

 

Kontroluj odgłosy otoczenia

Zarówno w metrze, jak i w kolejce w kawiarni potrzebujesz różnych poziomów izolacji lub przepuszczania dźwięków w ciągu dnia. Dzięki regulowanej technologii ANC oraz HearThrough masz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób słyszysz (lub nie słyszysz) odgłosy otoczenia. Kiedy już zdecydujesz, które dźwięki świata zewnętrznego chcesz przepuścić, w aplikacji Sound+ wybierz jeden z pięciu idealnie zoptymalizowanych poziomów ANC lub HearThrough, aby za każdym razem usłyszeć tylko to, co ma znaczenie.

Korzystając z suwaków do regulacji dostępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać idealny poziom działania technologii ANC i HearThrough. Aby błyskawicznie przełączać się między nimi, wystarczy użyć przycisku na słuchawce.

 

Dźwięk nowej generacji.

Z Elite 7 Pro Twoja muzyka zostanie poważnie ulepszona. W tych malutkich, prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach dousznych poprawiliśmy wszystko, co możliwe, całkowicie zmieniając 6-milimetrowe głośniki, udoskonalając i optymalizując ich działanie oraz starannie rozmieszczając wewnętrzne elementy, aby wyeliminować zniekształcenia dźwięku.Nasze inteligentne algorytmy stale dostosowują i optymalizują częstotliwości dźwięku, zapewniając bogaty, potężny dźwięk, który przyprawi Cię o dreszcze.

 

Ewolucja konstrukcji.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która opanowała do perfekcji prawdziwie bezprzewodową technologię. Z nami od dawna nie musisz się martwić o plątaninę kabli w Twoim miejscu pracy. Elite 7 Pro należy do najnowszej spośród sześciu generacji technologii miniaturyzacji, która opiera się na ponad 150 latach doświadczeń w pracy z dźwiękiem. Projektując Elite 7 Pro zaczęliśmy od samego początku. Wykorzystaliśmy dane pochodzące z 62 000 skanów uszu, aby stworzyć idealnie ukształtowaną słuchawkę douszną To słuchawki o czystym, eleganckim, minimalistycznym profilu, zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić lepsze przyleganie do ucha, dzięki czemu Elite 7 Pro stanowią prawdziwe osiągnięcie w dziedzinie miniaturyzacji.

 

Wygoda - Witaj w strefie komfortu.

Świetny dźwięk jest niczym bez komfortu. Słuchawki douszne Elite 7 Pro wykorzystują nowe technologie, mają mniejszy rozmiar, są doskonale dopasowane do ucha oraz są wyposażone w odpowietrznik ciśnienia nadmiarowego, aby zapewnić maksymalną wygodę. Opracowaliśmy również nową, innowacyjną konstrukcję wkładek dousznych EarGel™, zmieniając grubość zewnętrzną dla każdego rozmiaru i tworząc węższe, zaokrąglone zakończenie, dzięki czemu możliwe jest optymalne dopasowanie pod kątem anatomicznym, aby zapewnić komfort dla ucha. O 16% mniejsze niż nasze poprzednie najmniejsze słuchawki douszne i wyjątkowo lekkie – każda o wadze 5,4 g. Te wyjątkowo kompaktowe słuchawki douszne gwarantują maksymalny komfort i minimalne zużycie.

 

Wydłużny czas pracy baterii. 8 godzin. Bez przerwy.

Elite 7 Pro charakteryzuje przeprojektowana bateria oraz nasza zaawansowana technologia efektywnościowa, zapewniając Ci do 8 godzin pracy samych słuchawek, a nawet do 30 godzin z futerałem. Jeśli mimo wszystko bateria się wyczerpie, błyskawiczne, 5-minutowe ładowanie zapewni Ci zasilanie nawet na godzinę.

 

Tryb mono. Wybierz słuchawkę. Dowolną słuchawkę.

Używasz słuchawek dousznych w czasie pracy? W trybie mono możesz używać jednej, dowolnej słuchawki dousznej. Zachowaj jedno ucho wolne i użyj jednej słuchawki albo wyjmij jedną na czas rozmowy ze współpracownikiem. Możesz nawet wydłużyć czas pracy baterii poprzez ładowanie tej słuchawki, z której aktualnie nie korzystasz, dzięki czemu będziesz mógł dłużej słuchać piątkowej listy odtwarzania, gdy już skończysz pracę.

 

Wbudowany system Alexa i Google Assistant.

Dzięki wbudowanemu asystentowi Alexa i Google Assistant możesz natychmiast wezwać pomoc po prostu dotykając słuchawki dousznej. Dzwoń, sprawdzaj pogodę, a nawet puszczaj ulubione kawałki ze Spotify. Skonfiguruj wszystko w MyControls z poziomu aplikacji Jabra Sound+ i niech Twój asystent głośnomówiący sprawi, by dzień upływał w spokoju bez względu na to, gdzie Cię zaprowadzi.

 

Cechy

 • Nowoczesne wykonanie zapewnia trwałość oraz stylowe wykończenie
 • Łączność Bluetooth
 • 4 mikrofony z czujnikiem Voice Pick Up (VPU), Jabra MultiSensor Voice
 • Wyciszenie szumów ANC
 • 8 godzienny czas pracy
 • Do 30 godzin z futerałem
 • Łądowanie USB-C z przodu futerału ładującego
 • Wbudowany asystent Google oraz Alexa
 • Tryb mono
 • Tryb słuchania selektywnego HearThrough
 • 3 wielkości wkładek dousznych EarGel

 

Specyfikacja

 • Kompatybilność ładowania: kabel USB-C
 • Waga: 5,4g
 • Kolor: czarny

Producent

Producent:
Jabra

Słuchawki

Rodzaj:
douszne
Łączność:
bezprzewodowa
Kolor:
czarny

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland