Skontaktuj się z nami

Power Bank

Brak produktów w tej sekcji

Odkąd praca zdalna zyskała na popularności, coraz częściej wykonujemy swoje obowiązki w kilku różnych miejscach. Zazwyczaj potrzebujemy do tego różnorodnych urządzeń elektronicznych. Dlatego powerbanki do iPada, iPhone'a i MacBooka cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Mogą one uratować cię w sytuacji, gdy pasek zasilania twojego urządzenia marki Apple zacznie niebezpiecznie świecić się na czerwono.

Powerbank dostosowany do potrzeb iPada

Jaki powerbank do iPada wybrać? Jaką rolę odgrywa jego pojemność i czy każde złącze będzie odpowiednie? Wiele zależy od ładowanych urządzeń i ich specyfikacji technicznej. Zazwyczaj przyjmuje się, że najlepsze powerbanki to te, których pojemność baterii wynosi minimum 10000 mAh. Dlaczego? Nienaładowany iPhone podziękuje ci także za przenośną baterię o niższej sile, jednak mniejszy zapas energii nie wystarczy ci na długo. Produkty o wysokiej pojemności wyrażonej w amperogodzinach ładują twoje urządzenia szybciej. Świetnie sprawdzą się na wyjazdach, zwłaszcza wtedy, gdy podróżujesz z grupą znajomych. Dzięki wysokiej jakości powerbankom do iPada, jedno urządzenie pozwoli wam zasilić kilka innych. Jeśli udajesz się na samodzielny wyjazd służbowy, raz naładowany powerbank umożliwi ci natomiast, kilkukrotne zasilenie twojego sprzętu. Urządzenie, które ma znaczną pojemność, będzie idealnym wyborem dla posiadaczy iPadów. Tablety, jako pośrednicy między smartfonami a laptopami, potrzebują bowiem do działania uśrednionej ilości energii.

Ładuj swojego iPada bezprzewodowym powerbankiem

Bezprzewodowe źródła energii sprawdzą się nie tylko w podróży, ale także w sytuacjach awaryjnych, które mogą przydarzyć ci się w domu lub biurze. Nagła awaria dostawy prądu, zepsute gniazdko, brak ładowarki, chęć pomocy bliskim lub współpracownikom... Powerbanki do iPada to produkty gotowe na wszystko, nawet na sytuację, w której zostaniesz pozbawiony kabla zasilającego. Jak to możliwe? W naszej ofercie znajdziesz bezprzewodowe powerbanki magnetyczne o pojemności 10000 mAh, w pełni kompatybilne z urządzeniami Apple. Zapewnią ci one swobodę ładowania smartfonów i tabletów, gdziekolwiek jesteś. Rozwiązanie stało się możliwe dzięki zastosowaniu technologii MagSafe. Aby naładować indukcyjny powerbank, potrzebujesz jedynie tradycyjnego kabla USB A/C.

Przewodowy powerbank do iPada

Najlepsze powerbanki to uniwersalne narzędzia. Zastosowane w nich złącza USB-A oraz USB-C pozwalają na ładowanie wszystkich urządzeń Apple i innych firm. Większość tradycyjnych powerbanków do iPada jest wyposażona w port USB. Wyjątek stanowią akumulatory Apple, w których zastosowano złącze Lightning i MagSafe. Bez względu na rodzaj interfejsu warto jednak wybrać powerbank o wysokiej pojemności baterii, który nie wymaga częstego ładowania. Produkty zostały wyposażone w diodę, która poinformuje cię o poziomie energii w urządzeniu. Przenośny akumulator to również świetny pomysł na prezent, zarówno dla podróżników, jak i osób pracujących zdalnie. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej możesz dobrać produkt wedle własnych preferencji lub gustu osoby, którą pragniesz obdarować.