Skontaktuj się z nami

Filtry

Rodzina produktów
Kolor
Pojemność
Dostęp do sieci

iPad

Akcesoria:

Apple Pencil
Klawiatura iPad Pro
Etui iPad Pro
 
Poznaj nowoczesne tablety od Apple. Praca, zabawa, kreacja, nauka, komunikacja i mnóstwo innych rzeczy. Bo iPad 10 generacji jest mocny. Przyjazny. Wszechstronny. I zadziwiająco przystępny.

Wydajność iPada jest porównywalna do komputerów stacjonarnych, tymczasem urządzenie waży zaledwie 487 g. Wybierz sprzęt, który sprawdzi się zarówno podczas pracy z wymagającym oprogramowaniem, jak i w czasie beztroskiej rozrywki. Poznaj pełnię możliwości dziewiątej generacji iPada.

iPad 9. generacji

Najnowszy iPad to idealne narzędzie dla każdego, kto pracuje lub pasjonuje się grafiką. Apple od zawsze zaskakiwało wydajnością swoich urządzeń pod kątem edycji grafiki oraz wideo, a iPad 9. generacji nie jest wyjątkiem. Spora w tym zasługa nowego procesora, czyli A13 Bionic, dzięki któremu szybkość GPU poprawiła się o 20%. Nowy iPad jeszcze lepiej dopasuje się do swojego właściciela dzięki systemowi Neural Engine, który zapewnia samouczenie urządzenia na najwyższym poziomie.

Nowe możliwości gwarantuje również najnowsza wersja systemu iOS 15, która zyskała szereg praktycznych funkcji, które użytkownicy docenią podczas codziennego korzystania z iPada. Nowy procesor zapewnia większą wydajność, ale jednocześnie jest energooszczędny i pozwala na nieprzerwane użytkowanie przez nawet 10 godzin. Jakość grafiki można docenić dzięki wyświetlaczowi LED Retina z IPS z technologię True Tone, która pomaga dopasować wyświetlany obraz do temperatury barw w otoczeniu. W efekcie można pracować z iPadem w każdych warunkach przez dłuższy czas, a wzrok nie będzie zmęczony.

iPad 8. generacji

Sięgnij po sprawdzone rozwiązania, które gwarantują niezawodność oraz wydajność. iPad 8. generacji to nadal jeden z najmocniejszych tabletów na rynku. Czip A12 Bionic zapewnia płynną pracę nawet z wymagającymi aplikacjami, a wyświetlacz Retina prezentuje głęboki i szczegółowy obraz w rozdzielczości 2160 na 1620 pikseli przy 264 ppi. Zarówno przedni, jak i tylny aparat umożliwią robienie wysokiej jakości zdjęć oraz nagrywanie filmów, a także wideorozmowy. Podstawowym zabezpieczeniem iPada 8. generacji jest czytnik linii papilarnych Touch ID, a ponadto oprogramowanie Apple dba o szyfrowanie danych na urządzeniu, dzięki czemu są one bezpieczne.

Akcesoria do nowego iPada 10.2

Możliwości swojego iPada możesz poszerzyć jeszcze bardziej dzięki kluczowym akcesoriom. Zarówno iPad 9. generacji, jak i jego poprzednik współpracują z niezawodnym rysikiem Apple Pencil pierwszej generacji. Specjalna końcówka reaguje na siłę nacisku oraz pochylenie, wiernie oddając zamiary użytkownika. Dzięki niemu nie odczujesz różnicy między szkicowaniem rysikiem a tradycyjnym ołówkiem.

Do pisania dłuższych tekstów bezkonkurencyjna będzie klawiatura Smart Keyboard, która podobnie jak Apple Pencil, jest dedykowana obu najnowszym generacjom iPada. Wystarczy podpiąć tablet przez złącze Smart Connector i iPad zamienia się w ultrabooka.

Zawartość iPada są znakomicie chronione, ale warto również zabezpieczyć samo urządzenie. W tym celu najlepiej sprawdzi się oryginalne etui Smart Cover w aż dziewięciu wariantach kolorystycznych. Otwarcie etui automatycznie budzi iPada, który jest gotowy do pracy, a zamknięcie – usypia. Etui oprócz ochrony ekranu może również służyć jako podstawka.

Najnowszy iPad – kupisz go w Cortland!

Najnowsze generacje iPadów są dostępne w sklepie internetowym Cortland oraz w salonach stacjonarnych. Możesz dowolnie skonfigurować sprzęt zarówno pod kątem koloru obudowy, ilości pamięci wewnętrznej czy wersji z modemem LTE. Skorzystaj z wygodnych form finansowania: rozbij płatność na raty, a jeśli masz firmę, skorzystaj z leasingu.