Skontaktuj się z nami

Innergie PowerGear 60C ładowarka sieciowa 60W USB-C (biały)

ADP-60BW
 · 
F13924
Innergie PowerGear 60C
Innergie PowerGear 60C ładowarka sieciowa 60 W USB-C Potężna ładowarka jeszcze w mniejszych wymiarach. Naszą wizją zawsze było stworzenie najmniejszego, najmocniejszego i najbardziej wydajnego adaptera do laptopa na świecie. Paczka lekka i...
 
Cena: 349,00 
(283,74 zł bez VAT)

Innergie PowerGear 60C ładowarka sieciowa 60 W USB-C

Potężna ładowarka jeszcze w mniejszych wymiarach. Naszą wizją zawsze było stworzenie najmniejszego, najmocniejszego i najbardziej wydajnego adaptera do laptopa na świecie. Paczka lekka i profesjonalna. Potężna ładowarka 60-wat w niewielkim rozmiarze. Dzięki adapterowi do laptopa PowerGear ™ 60C USB-C ta ​​wizja jest teraz rzeczywistością – mobilna moc, ulepszona.

 

Super inteligentny i wszechstronny adapter

Tak inteligentny, że może reagować na smartfony, tablety, laptopy i inne urządzenia USB-C. Najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia USB PD automatycznie wykrywa różne napięcia (5V, 9V, 12 V, 15 V,20V) zdolne do szybkiego ładowania praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Jedna do wszystkiego

 

Dopasowana do wszystkiego

Wąski, pionowy format sprawia, że ​​zawsze będzie pasował do każdej dostępnej przestrzeni gniazdowej, nigdy nie zajmując więcej miejsca, niż rozsądnie wymaga ładowarka.

 

Rewolucja w rozmiarze

Mała przestrzeń zawiera jedne z najbardziej wyrafinowanych technologii, jakie kiedykolwiek opracowaliśmy, tworząc głęboko niezwykłą strukturę, której obudowa i elementy są specjalnie zaprojektowane dla PowerGear ™ 60C. Techniki mikro redukcji w połączeniu z precyzyjną konfiguracją rozmieszczenia 3D tworzą zaawansowany system obwodów, który umożliwia promieniowanie cieplne i działa jak żadna inna ładowarka dostępna obecnie.

 

Wtyczki podróżne. Design do pracy wszędzie

Ładuj za pomocą 3 wtyczek podróżnych w hotelach, kawiarniach i na lotniskach na całym świecie. Wykorzystuje nowe techniki, aby precyzyjnie podążać za krzywiznami projektu, aż po elegancko zaokrąglone rogi. Lekkie i łatwe do przenoszenia.

 

Jedna do wszystkiego

Zawiera 1,5 m kabel USB-C do USB-C, który inteligentnie reaguje na wszystkie urządzenia USB-C. Najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia USB-PD automatycznie wykrywa różne napięcia w smartfonach, tabletach, laptopach i innych urządzeniach USB-C. Dzięki ostrej konstrukcji port USB-C może działać po obu stronach.

 

Zwiększa wydajność - Dodatkowy MagiCable 150

Widzieliśmy potrzeby różnych typów laptopów, a MagiCable ™ 150 został zaprojektowany z myślą o zupełnie nowej aktualizacji. 1,5 metra długości, od typu C do wszystkich różnych typów końcówek do laptopów.

 

InnerShield ™ zapewnia ochronę i bezpieczeństwo

Tylko produkty Innergie są wyposażone w tę zaawansowaną technologię ochrony, która zapewnia poziom bezpieczeństwa, którego nie może dorównać żadne inne urządzenie.

 

Najnowocześniejsze szybkie ładowanie – USB Power Delivery

Pozostajemy w czołówce szybkiego ładowania. PowerGear 60C wykorzystuje najnowszą technologię – USB PD. Tak inteligentny, że może ładować Twój iPhone X i 8 z wyjściem 9V. Wyciska 50% w ciągu 30 minut, czyli do 2,3 razy szybciej niż oryginalna ładowarka. Daje to większą moc do robienia więcej.

 

Specyfikacja

 • Kompatybilność:
  • MacBook z połączeniem USB-C
  • iPhone
  • iPad
  • Urządzenia z wbudowanym złączem USB-C
 • Moc: 60 W
 • Zestaw zawiera kabel USB-C do USB-C, 1,5 m

Producent

Producent:
Innergie

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (zasilanie)

Funkcje dodatkowe:
 • 1 x USB-C
 • ładowarka sieciowa