Skontaktuj się z nami

Harman Kardon Fly ANC (czarny)

FLYANCCZ
 · 
E4FC90
Harman Kardon Fly ANC
Harman Kardon Fly ANC Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń. Pozwalają całkowicie zanurzyć się w luksusowym dźwięku — bez zakłóceń z zewnątrz. Zaawansowana technologia aktywnego...
W magazynie
+
Sugerowana cena sprzedaży: 1 049,01    -30%
Cena: 734,31 
(597,00 zł bez VAT)

Harman Kardon Fly ANC

Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń. Pozwalają całkowicie zanurzyć się w luksusowym dźwięku — bez zakłóceń z zewnątrz. Zaawansowana technologia aktywnego tłumienia zakłóceń słuchawek FLY ANC firmy Harman Kardon pozwala na całkowitą łączność z muzyką. Te precyzyjnie, pięknie zaprojektowane słuchawki wokółuszne zapewniają do 20 godzin niezakłóconego odsłuchu lub do 30 godzin słuchania muzyki bez tłumienia zakłóceń. Ograniczają do minimum przerwy w słuchaniu muzyki i pozwalają przełączać się płynnie między urządzeniami, dzięki połączeniu wielopunktowemu. Umożliwiają też korzystanie z najnowszych technologii Google Assistant i Amazon Alexa oraz personalizację swoich wrażeń z odsłuchu w aplikacji Harman Kardon Headphones, aby cieszyć się luksusowym brzmieniem.

Zoptymalizowane z myślą o podróży słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon z przetwornikami 40 mm zapewniają najwyższej jakości dźwięk, gdy jest się w ruchu. Można cieszyć się piękną muzyką bez względu na to, co przyniesie dzień. Stworzone z wyszukanych materiałów słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon utulą uszy użytkownika, a ich wyrafinowane wykonanie przejawia się m.in. skórzanym pałąkiem oraz aluminiowymi elementami obudowy. To pozwala docenić ich styl, komfort i trwałość. Zostały zintegrowana z usługą Google Assistant oraz Amazon Alexa i dzięki prostemu dotknięciu słuchawki asystent głosowy zostaje aktywowany i ustawiony według preferencji użytkownika. Można w ten sposób uzyskiwać odpowiedzi, odtwarzać muzykę i radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego, korzystając z samego głosu. Można też odciąć się od wszystkiego, co mogłoby stanąć na drodze do radości z muzyki. Zaawansowana technologia tłumienia hałasu w słuchawkach Fly ANC firmy Harman Kardon sprawia, że słyszy się więcej tego, co chce się usłyszeć. Dzięki 20-godzinnej żywotności akumulatora i funkcji szybkiego ładowania - 15 minut ładowania wystarcza na 2,5 godziny odsłuchu – słuchawki FLY ANC firmy Harman Kardon zapewniają większą ciągłość wrażeń audio. Połączenie wielopunktowe słuchawek Fly ANC firmy Harman Kardon pozwala przełączać się płynnie między urządzeniami. Szybko można przełączyć się z filmu na połączenie głosowe i z powrotem.

Przydatną funkcją jest możliwość korzystania ze słuchawek Fly ANC w trybie pasywnym, dzięki odłączanemu przewodowi audio. Dzięki temu można słuchać muzyki dalej, bez włączonej funkcji tłumienia hałasu. Korzystając z tego samego przewodu jako adaptera w podróży, można cieszyć się filmami lub inną zawartością w spersonalizowanej, luksusowej jakości dźwięku, tak jak zawsze.

Słuchawki Fly ANC firmy Harman Kardon to doskonały towarzysz w podróży dla aktywnych profesjonalistów, którzy cenią sobie wyjątkową jakość dźwięku. Dołączony utwardzony pokrowiec zapewni słuchawkom bezpieczeństwo w każdej podróży. Dodatkowo z aplikacją Harman Kardon Headphones można poprawić własne doświadczenia z odsłuchu. W ten sposób uzyskuje się spersonalizowany dźwięk z różnymi ustawieniami korektora dostosowanymi do własnych preferencji i wybieranym asystentem głosowym – Google Assistant lub Amazon Alexa. 

 

Specyfikacja:

 • Rozmiar przetwornika: 40 mm
 • Pasmo przenoszenia (bezprzewodowo): 16 Hz – 22 kHz
 • Pasmo przenoszenia (Aux-in): 16 Hz – 22 kHz
 • Czułość: 100 dB SPL @ 1 kHz / 1 mW
 • Maksymalna moc wejścia: 30 mW
 • Czułość mikrofonu: -21 dBV @ 1 kHz / Pa
 • Impedancja: 32 Ω
 • Moc transmitera Bluetooth: < 8 dbm
 • Modulacja transmitera Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8 DPSK
 • Częstotliwość Bluetooth: 2.402 GHz – 2.480 GHz
 • Profil Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6
 • Bluetooth: 4.2
 • Akumulator: litowo-polimerowy (3.7 V / 700 mAh)
 • Dostarczana moc: 5V 1A
 • Czas ładowania: < 2 godzin
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonymi BT i ANC: 20 godzin
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym BT i wyłączonym ANC: 30 godzin
 • Waga: 281 g (same słuchawki, bez przewodu)

Producent

Producent:
Harman Kardon

Słuchawki

Rodzaj:
nauszne
Łączność:
bezprzewodowa
Kolor:
czarny

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland