Skontaktuj się z nami

Graphisoft Archicad Start Edition 2022 - upgrade z wersji 2019 i starszych

ArchStart2022Upgr_1
 · 
9600A0
Graphisoft ArchiCAD Start Edition 2021

W celu złożenia zamówienia lub dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym działem handlowym:

archicad@cortland.pl

 

Dostępny na zamówienie

Graphisoft Archicad Start Edition 2022 - upgrade z wersji 2019 i starszych

Archicad STAR(T) Edition to specjalna wersja programu oparta na bazie Archicada, przygotowana przez firmę Graphisoft z myślą o indywidualnych architektach i niewielkich pracowniach, chcących korzystać z najnowszych osiągnięć informatyki, lecz liczących się z kosztami.

Archicad STAR(T) Edition jest znakomitym narzędziem do wykonywania największych nawet zadań projektowych, nie pozwala jednak na jednoczesny dostęp do pliku z wielu stanowisk komputerowych (TeamWork), ma także kilka innych ograniczeń, nie mających jednak większego znaczenia z punktu widzenia większości indywidualnych architektów i niewielkich zespołów projektowych.

Dzięki działaniu w oparciu o ideę Wirtualnego Budynku, oferuje użytkownikom szybkość, kreatywność i komfort pracy w połączeniu z intuicyjną prostotą obsługi. Archicad jest wiodącym programem do projektowania architektonicznego i budowlanego na światowym rynku. Dzięki przystępnej cenie Archicad STAR(T) Edition może stać się narzędziem codziennej pracy również dla Ciebie!

 

Jakie są jego najważniejsze cechy?

Archicad STAR(T) Edition to niezastąpione narzędzie pracy na każdym etapie projektowania, od koncepcji do rysunków roboczych. Dzięki swej wszechstronności Archicad STAR(T) Edition jest nieocenioną pomocą przy wykonywaniu każdego zadania, niezależnie od tego, czy chodzi o przygotowanie pracy na konkurs architektoniczny, czy o materiały do przetargu, uzyskanie pozwolenia na budowę, wizualizację prezentującą przyszłą inwestycję, czy też o skomplikowaną dokumentację techniczną zawierającą zestawienia materiałów i stolarki.

Już od pierwszego szkicu Archicad tworzy wirtualny model przyszłej budowli, integrujący coraz więcej informacji w miarę postępów projektowania. Powstający model, zwany Wirtualnym Budynkiem, może być w każdej chwili prezentowany w formie widoków przestrzennych i animacji. Szereg opcji renderingu pozwala uzyskać zamierzony efekt, od obrazków naśladujących odręczne szkice po fotorealistyczne renderingi. Animacje polegające na ruchu słońca pozwalają szybko przygotować analizy nasłonecznienia. Projektowanie odbywać się może również w ujęciach perspektywicznych i aksonometrycznych. Wirtualny model budowli służy też do wygenerowania poważnej części dokumentacji. W ten sposób powstają przekroje, elewacje, rzuty dachów, podrysy detali i szereg innych rysunków, wymagających tylko kreślarskiego opracowania, łatwego dzięki rysunkowym narzędziom Archicada, autowymiarowaniu i bogatym bibliotekom detali. Zapewnione jest przy tym zachowanie spójności projektu.

Poszczególne rysunki powiązane są interaktywnie z modelem wyjściowym, dzięki czemu zmiany dokonywane na dowolnym fragmencie dokumentacji przenoszone są samoczynnie na pozostałe jej elementy. Ułatwia to dokonywanie poprawek, a także (co niezwykle ważne) chroni przed ryzykiem popełnienia błędów. Wszystkie elementy projektu są zawsze pod ręką, bez potrzeby korzystania z innych programów i bez dodatkowego nakładu pracy. Taki sposób działania programu pozwala zoptymalizować projekt i zdecydowanie przyspiesza pracę. Arkusze dokumentacji przygotowane do wydruku łączą poszczególne rysunki w gotową do powielenia dokumentację. Program amoczynnie numeruje arkusze i uzupełnia je o takie elementy, jak ramki i dane pracowni, korzystając z bogatej biblioteki wzorców. Elementami arkuszy dokumentacji mogą też być dokumenty pochodzące z wielu innych programów (również z MS Word i MS Exel).

 

Dlaczego właśnie Archicad?

Archicad, najdoskonalsze ze współczesnych narzędzi służących projektowaniu, przełamuje ograniczenia filozofii elektronicznej deski kreślarskiej, charakterystyczne dla tradycyjnych programów CAD. Unikalna idea Wirtualnego Budynku, będąca podstawą koncepcji programu, zwiększa wydajność pracy i wspomaga kreatywność. Najważniejsze jest jednak to, że Archicad automatyzując tworzenie dokumentacji i dbając o spójność projektu pozwala architektom skupić się na tym, co jest istotą ich zawodu, na pracy twórczej.

 

Ograniczenia i perspektywy

Archicad STAR(T) Edition pozwala w pełni korzystać z zalet nowoczesnego oprogramowania opartego na technologii Wirtualnego Budynku, jednak jego możliwości są nieco ograniczone w stosunku do pełnej wersji programu Archicad. Ograniczenia te nie są jednak bardzo istotne z punktu widzenia indywidualnych architektów i niewielkich pracowni (zobacz zestawienie różnic dostępne na dole strony). Użytkownicy programu Archicad STAR(T) Edition mogą w każdej chwili wymienić posiadane oprogramowanie na pełną wersję programu Archicad i bez przeszkód kontynuować rozpoczęte projekty, dopłacając kwotę zbliżoną do odpowiedniej różnicy cen.


UWAGA: Archicad STAR(T) Edition otwiera wyłącznie pliki wersji STAR(T) Edition; program nie otwiera plików pełnej wersji ARCHICAD.

Pobierz i zainstaluj: https://graphisoft.com/downloads/archicad/install/AC2022SE/POL

Wymagania systemowe: https://graphisoft.com/resources-and-support/system-requirements

Funkcje Archicad 25 dostępne w wersji SE: zobacz 

Oprogramowanie

Przeznaczenie:
CAD
Typ:
aktualizacja
Platforma:
  • Mac
  • Win
Wersja:
  • elektroniczna
Wersja językowa:
polska
Ilość stanowisk:
1