Skontaktuj się z nami

Graphisoft Archicad Start Edition 2023 - upgrade z wersji 2020 i starszych

ArchStart2023Upgr_1
 · 
9600A0
Graphisoft ArchiCAD Start Edition 2021

W celu złożenia zamówienia lub dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym działem handlowym:

archicad@cortland.pl

 

Dostępny na zamówienie

Opis

Archicad Start Edition 2023

Wersja ta przynosi wiele nowości znanych już z wersji Archicada 26, między innymi łatwiejsze zarządzanie warstwami projektu czy wykończeniami materiałów, nowe zarządzanie atrybutami projektu czy szybszą nawigację w widokach modelu (poprzez pola wyszukiwania).

Najnowsza wersja 2023 pozwala również wstawiać obiekty w formacie SKP 2022 bezpośrednio do projektu.

 

Wersja na nowe procesory

Archicad Start Edition 2023 jest również pierwszą polską wersją napisaną na nowe procesory Silicon firmy Apple. Instalując specjalną wersję SE 2023 na komputery z procesorami M1 oraz M2 uzyskujemy znaczne przyspieszenie działania programu, według testów producenta nawet o 40%! (szczegółowy opis testów>>> https://community.graphisoft.com/t5/Setup-License-articles/Performance-review-of-Archicad-26-Technology-Preview-for-Apple/ta-p/351816)

 

Czym dokładnie jest Archicad Start Edition?

Archicad Start Edition to specjalna wersja programu oparta na bazie Archicada, przygotowana przez firmę Graphisoft z myślą o indywidualnych architektach i niewielkich pracowniach, chcących korzystać z najnowszych osiągnięć informatyki, lecz liczących się z kosztami.
Archicad Start Edition jest znakomitym narzędziem do wykonywania największych nawet zadań projektowych, nie pozwala jednak na jednoczesny dostęp do pliku z wielu stanowisk komputerowych (TeamWork), ma także kilka innych ograniczeń, nie mających jednak większego znaczenia z punktu widzenia większości indywidualnych architektów i niewielkich zespołów projektowych. Dzięki działaniu w oparciu o ideę Wirtualnego Budynku, oferuje użytkownikom szybkość, kreatywność i komfort pracy w połączeniu z intuicyjną prostotą obsługi.

Co najważniejsze, użytkownicy programu Archicad Start Edition mogą w każdej chwili wymienić posiadane oprogramowanie na pełną wersję programu Archicad i bez przeszkód kontynuować rozpoczęte projekty, dopłacając kwotę do odpowiedniej różnicy cen.

 

Najważniejsze cechy Archicad Start Edition?

  • Archicad Start Edition to niezastąpione narzędzie pracy na każdym etapie projektowania, od koncepcji do rysunków roboczych.
  • Już od pierwszego szkicu Archicad tworzy wirtualny model przyszłej budowli, integrujący coraz więcej informacji w miarę postępów projektowania.
  • Powstający model, zwany Wirtualnym Budynkiem, może być w każdej chwili prezentowany w formie widoków przestrzennych i animacji.
  • Animacje polegające na ruchu słońca pozwalają szybko przygotować analizy nasłonecznienia.
  • Arkusze dokumentacji przygotowane do wydruku łączą poszczególne rysunki w gotową do powielenia dokumentację.

 

Ograniczenia i perspektywy Archicad Start Edition

Archicad Start Edition pozwala w pełni korzystać z zalet nowoczesnego oprogramowania opartego na technologii Wirtualnego Budynku, jednak jego możliwości są nieco ograniczone w stosunku do pełnej wersji programu Archicad. Ograniczenia te nie są jednak bardzo istotne z punktu widzenia indywidualnych architektów i niewielkich pracowni (zobacz zestawienie różnic dostępne na dole strony).

Archicad jest wiodącym programem do projektowania architektonicznego i budowlanego na światowym rynku. Dzięki przystępnej cenie Archicad Start Edition może stać się narzędziem codziennej pracy również dla Ciebie!

 

Dlaczego właśnie Archicad?

Archicad, najdoskonalsze ze współczesnych narzędzi służących projektowaniu, przełamuje ograniczenia filozofii elektronicznej deski kreślarskiej, charakterystyczne dla tradycyjnych programów CAD.

Unikalna idea Wirtualnego Budynku, będąca podstawą koncepcji programu, zwiększa wydajność pracy i wspomaga kreatywność. Najważniejsze jest jednak to, że Archicad automatyzując tworzenie dokumentacji i dbając o spójność projektu pozwala architektom skupić się na tym, co jest istotą ich zawodu, na pracy twórczej.

Archicad jest wiodącym programem do projektowania architektonicznego i budowlanego na światowym rynku. Dzięki przystępnej cenie Archicad Start Edition może stać się narzędziem codziennej pracy również dla Ciebie!


Wersja demo: https://graphisoft.com/downloads/archicad/install/AC2023SE/POL/

Cechy

Oprogramowanie

Przeznaczenie:
CAD
Typ:
aktualizacja
Platforma:
  • Mac
  • Win
Wersja:
  • elektroniczna
Wersja językowa:
polska
Ilość stanowisk:
1

Zapytaj o produkt