Skontaktuj się z nami

Graphisoft Archicad 25 PL na 5 stanowisk

ARCA25PL_5
 · 
350C10
Cortland prowadzi sprzedaż oprogramowania Graphisoft (ArchiCAD i ArtLantis) WYŁĄCZNIE na terenie Wielkopolski. Jeśli chcesz zakupić ArchiCAD-a bądź Artlantis poza Wielkopolską znajdź dostawcę programu w swoim regionie na stronie: www.archicad.pl...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 115 963,99 
(94 279,67 zł bez VAT)

Cortland prowadzi sprzedaż oprogramowania Graphisoft (ArchiCAD i ArtLantis) WYŁĄCZNIE na terenie Wielkopolski. Jeśli chcesz zakupić ArchiCAD-a bądź Artlantis poza Wielkopolską znajdź dostawcę programu w swoim regionie na stronie: www.archicad.pl

 

PROJEKTOWANIE

Archicad 24 usprawnia współpracę architektów i konstruktorów dzięki automatycznie generowanym modelom analitycznym. Wbudowana funkcja sprawdzania modeli i płynna dwukierunkowa wymiana danych gwarantują wysoką jakość projektów, oszczędzając czas i pieniądze. Wyeliminuj nieplanowane zmiany podczas budowy dzięki wbudowanemu modelowaniu instalacji MEP. Uatrakcyjnij swoje projekty wnętrz dzięki przebudowanej bibliotece obiektów.
 
Archicad 24 łączy architektów i inżynierów we wspólnym środowisku BIMcloud – napędzanym przez zaawansowane procesy współpracy i komunikacji – w celu dostarczenia zintegrowanego projektu. Bezproblemowa i przejrzysta wymiana informacji buduje zaufanie wśród członków zespołu, eliminuje powielanie błędów i nadmiarową pracę. 
 
Wtmodeluj cokolwiek chcesz
Stwórz kompletny model BIM budynku za pomocą potężnego zestawu narzędzi Archicada 24. Zintegruj model konstrukcyjny i architektoniczny w jednym wspólnym centrum projektowym, tworząc potężne środowisko współpracy. Narzędzia Archicada tworzą teraz również Konstrukcyjny model analityczny.

Wbudowany MEP Modeler do tworzenia instalacji budynku
Wbudowane narzędzia do projektowania instalacji MEP jeszcze bardziej rozszerzają zintegrowane podejście projektowe w Archicadzie 24. Od tej wersji, MEP Modeler jest podstawową częścią oprogramowania. Uzyskaj dostęp do inteligentnej biblioteki MEP wewnątrz modelu architektonicznego. Twórz modele instalacji MEP w modelu BIM bezpośrednio w Archicadzie.

Udostępniaj i zgłębiaj swoje pomysły
Szukaj nowych idei i twórz alternatywne rozwiązania projektowe. Modeluj i zgłaszaj pomysły do oceny przez swój zespół. Gdy zostaną zaakceptowane, natychmiast staną się częścią projektu.

Proste tworzenie obiektów
Twórz własne obiekty za pomocą opartego na węzłach, wizualnego narzędzia PARAM-O . Do korzystania z tego narzedzia nie jest wymagana żadna wiedza z zakresu programowania GDL. Modeluj wszystko, od detali wnętrz po modele urbanistyczne stosując inteligentne parametry dla obiektów. Łatwo twórz własne parametryczne elementy BIM – możliwości są nieograniczone!

Przygaś światło, dla dobra swoich oczu
Zredukuj obciążenie oczu w warunkach słabego oświetlenia, przełączając się na Tryb nocny w systemie macOS. Archicad dostosuje swój wygląd za pomocą starannie przeprojektowanych ikon i kolorów interfejsu, aby łatwiej było na nim pracować w warunkach słabego oświetlenia.
 
 

ANALIZY

Zoptymalizuj swoje projekty i zredukuj liczbę błędów łącząc Archicada z narzędziami analitycznymi. Skróć czas realizacji projektów dzięki dwukierunkowemu przepływowi informacji pomiędzy projektantami architektury i konstrukcji. Zachowaj synchronizację projektów i zredukuj ryzyko użycia nieaktualnych informacji dzięki pełnemu dostępowi do modelu w czasie rzeczywistym. Połącz swoje narzędzie BIM z profesjonalnymi aplikacjami do analizy energetycznej, aby ocenić wpływ projektu na środowisko naturalne.

Buduj lepsze budynki
Archicad 24 ułatwia pracę architektów i konstruktorów dzięki zintegrowanym modelom analitycznym konstrukcji w modelu BIM. Utrzymanie synchronizacji między architektami i inżynierami możliwe jest dzięki strategii jednego modelu i dwukierunkowemu procesowi pracy. Oszczędzaj czas i koszty!

Wbudowana kontrola modelu fizycznego i analitycznego
Zwiększ niezawodność i dokładność swojego projektu dzięki wbudowanej kontroli modelu fizycznego i analitycznego konstrukcji. Płynny, dwukierunkowemu obieg pracy pomiędzy Archicadem 24 a aplikacją analityczną – oszczędza czas i pieniądze.

Jeden wspólny model
Oszczędzaj czas, unikaj błędów i minimalizuj ryzyko utraty danych dzięki efektywnemu zarządzaniu projektem pomiędzy architektami i inżynierami w oparciu o wspólny model i centrum projektowe – zbudowane według standardów OPEN BIM. Wzmacniaj wydajność zespołu i projektuj lepsze budynki dzięki rozwiązaniom opartym na usprawnionych procesach zarządzania danymi.WSPÓŁPRACA

Pracuj ze swoim zespołem lub zespołami na całym świecie nad projektami o dowolnej wielkości i złożoności. Powiadomienia w czasie rzeczywistym oraz przejrzysta wizualizacja istotnych zmian w modelach skutkują trafnymi decyzjami podjętymi na czas. Otwarte standardy i procesy wykonawcze oznaczają, że płynność współpracy nie zależy od oprogramowania, z którego korzystają członkowie zespołu. Oszczędzaj czas, unikaj błędów i minimalizuj ryzyko utraty danych dzięki efektywnemu zarządzaniu projektami opartemu na wspólnym module przechowywania modeli. Opublikuj swój model bezpośrednio w chmurze, aby zapewnić do niego bezpieczny dostęp.

Bądź na bieżąco
Wykrywaj i wizualizuj zmiany pomiędzy modelami i rewizjami w bardziej intuicyjny sposób dzięki inteligentnemu monitorowaniu zmian i powiadamianiu w czasie rzeczywistym.

Ułatwione zarządzanie zmianami
Przy udziale wielu zainteresowanych stron w każdym projekcie, śledzenie, zrozumienie i dostosowanie bieżących zmian w projektach jest ważnym zadaniem. Archicad wprowadza nową możliwość – Porównanie Modeli. Porównuj dwa trójwymiarowe modele lub jego wersje oraz wizualizuj i filtruj różnice pomiędzy nimi. Dokładne śledzenie zmian w projektach i możliwość oceny wariantów projektowych pozwalają uzyskać najlepszy możliwy efekt.

Śledź i zmieniaj
Szybciej rozwiązuj problemy i zmniejszaj ryzyko ich wystąpienia dzięki przejrzystej organizacji i powiadamianiu w czasie rzeczywistym o zmianach w modelu BIM. Zintegruj uwagi pochodzące od współpracowników w oparciu o zgodność z innymi branżowymi aplikacjami do zarządzania problemami.

Zawsze zsynchronizowane
Przesyłaj i odświeżaj zawartość modelu niezależnie od lokalizacji każdego z członków zespołu dzięki szybkiemu i prostemu procesowi publikacji i BIMcloud. Oszczędzaj czas, unikaj błędów i udostępniaj pliki, wiedząc, że wszystko jest aktualne. Dostęp do modelu w czasie rzeczywistym w trakcie całego procesu projektowania oznacza, że wszyscy członkowie zespołu są zawsze zsynchronizowani.

Bezpośrednia wymiana informacji z Revitem
Importuj i eksportuj elementy z ich dokładną geometrią i parametrami (jako zawartość nieedytowalną) z plików Revit (RVT) do celów koordynacyjnych i porównawczych modelu. Uzyskaj dostęp do plików RVT lokalnie lub poprzez BIMcloud, za pomocą funkcji Hotlink lub Publikuj.

Proste składanie projektów
Publikuj projekty z Archicada do dowolnej lokalizacji online dzięki usprawnionemu procesowi tworzeniu dokumentów. Nie ma potrzeby monitorowania procesu publikacji ani dodatkowego ręcznego wgrywania plików. Archicad sam o to wszystko zadba.
Skorzystaj z wiodących w branży rozwiązań CDE, takich jak Aconex, za pomocą „otwartych” protokołów definiowanych przez buildingSMART.
Podczas gdy architekci projektują z pomocą modeli fizycznych (BIM), inżynierowie używają uproszczonych Modeli analitycznych konstrukcji. Wykorzystują narzędzia do analizy konstrukcji, takie jak RISA 3D lub SCIA Engineer, do symulacji i optymalizacji zachowania się konstrukcji.
Archicad zapewnia dwukierunkową integrację tych dwóch modeli – BIM i Modelu analitycznego konstrukcji. W rezultacie, inżynierowie mogą sprawdzić strukturę modelu architektonicznego w ciągu kilku godzin, a nie tygodni.DOKUMENTACJA

Publikuj i udostępniaj zestawy dokumentacji różnym odbiorcom za pomocą jednego kliknięcia! Twórz skrypty w Archicadzie i serie poleceń również przy użyciu popularnego języka programowania Python. Gotowe do użycia zestawy dokumentacji połączone z potężnym systemem tworzenia publikacji pozwalają skupić się na projektowaniu, a nie na pracy papierkowej.

Zautomatyzuj swój sposób pracy
Korzystając z zaawansowanych języków programowania, takich jak Python, twórz skrypty automatyzujące w Archicadzie, a także kompletne łańcuchy poleceń. Uzyskaj dostęp do ogólnych informacji o elementach, właściwościach oraz informacji o listach elementów, a w razie potrzeby modyfikuj te i inne klasyfikacje elementów w Archicadzie.

Inteligentna wymiana informacji
Wymieniaj dane z konsultantami spoza swojego zespołu w inteligentny i efektywny sposób: właściwości są teraz eksportowane do Excela, gwarantując dokładne i wysokiej jakości wprowadzanie informacji do modelu BIM.WIZUALIZACJE

Publikuj i udostępniaj zestawy dokumentacji różnym odbiorcom za pomocą jednego kliknięcia! Twórz skrypty w Archicadzie i serie poleceń również przy użyciu popularnego języka programowania Python. Gotowe do użycia zestawy dokumentacji połączone z potężnym systemem tworzenia publikacji pozwalają skupić się na projektowaniu, a nie na pracy papierkowej.

Nowe i zaktualizowane materiały wykończenia powierzchni
Twórz wysokiej klasy wizualizacje szybko i łatwo dzięki nowym i zaktualizowanym materiałom w dodatkowym katalogu wykończenia powierzchni. Ponad 500 materiałów wykończeń powierzchni, w tym nowe tapety i realistyczne struktury metalu, dają w efekcie oszałamiające fotorealistyczne renderingi.

Tchnij życie w swoje wnętrza
Ożyw swoje widoki 2D i 3D, aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd i atmosferę wnętrza dzięki zupełnie nowym obiektom ze zaktualizowanej biblioteki.

Żaden projekt nie jest zbyt duży
Prezentuj projekty dowolnej wielkości bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym dzięki nowemu silnikowi BIMx 3D. Korzystaj z pełni możliwości BIMx również na swoim komputerze!

Znakomite renderingi w czasie rzeczywistym
Twórz wysokiej klasy wizualizacje za pomocą bezpośredniego połączenia Archicad–Twinmotion podczas pracy nad projektem BIM, aby podejmować świadome decyzje projektowe i tworzyć atrakcyjne prezentacje dla klientów. Co więcej, Twinmotion 2020 jest darmowy dla użytkowników Archicad 24* (*dostępny tylko dla użytkowników ArchiCLUB).


Wypróbuj Archicada za darmo: https://graphisoft.com/try-archicad
 
 
 
Wymagania techniczne dla macOS:

REKOMENDOWANE SYSTEMY OPERACYJNE:
 • macOS 10.15 Catalina | macOS 10.14 Mojave | macOS 10.13 High Sierra

NIE WSPIERANE SYSTEMY OPERACYJNE:
 • Mac OS X 10.12 Sierra | Mac OS X 10.11 El | Capitan lub starszy (ARCHICAD nie zostanie zainstalowany)
 
UWAGI: Wszystkie systemy operacyjne muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji. Kompatybilne są tylko procesory 64-bitowe.

REKOMENDOWANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
 
 • Pamięć masowa: SSD, min. 5 GB wolnej przestrzeni dla instalacji programu ARCHICAD, oraz min. 10 GB dla aktywnego projektu.
 • Karta graficzna: DedykowanakartagraficznaobsługującaOpenGL 4.0 z minimum 2 GB+ (4 GB+ dla monitorów 4K).
  Lista rekomendowanych kart graficznych dostępna jest pod adresem: www.graphisoft.com/videocards
 • Ekran: Rozdzielczość 1920x1080 pikseli lub większa.
 
MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
 • Procesor: 62-bitowy o min. dwóch rdzeniach.
 • RAM: 8GB.
 • Pamieć masowa: 5 GB lub więcej wymagane jest dla instalacji.
 • Karta wideo Karta graficzna obsługująca OpenGL 3.3 2GB+ VRAM.
 • Ekran: Rozdzielczość 1440x900 pikseli lub większa.
 


Wymagania techniczne dla PC Windows:

REKOMENDOWANE SYSTEMY OPERACYJNE:
 • WIndows 10 64-bit
 
NIE WSPIERANE SYSTEMY OPERACYJNE:
 • Wszystkie wersje poza WIndows 10 64-bit nie są wspierane.
 
UWAGI: Wszystkie systemy operacyjne muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji. Kompatybilne są tylko procesory 64-bitowe.

REKOMENDOWANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
 
 • Pamięć masowa: SSD, min. 5 GB wolnej przestrzeni dla instalacji programu ARCHICAD, oraz min. 10 GB dla aktywnego projektu.
 • Karta graficzna: DedykowanakartagraficznaobsługującaOpenGL 4.0 z minimum 2 GB+ (4 GB+ dla monitorów 4K).
  Lista rekomendowanych kart graficznych dostępna jest pod adresem: www.graphisoft.com/videocards
 • Ekran: Rozdzielczość 1920x1080 pikseli lub większa.
 
MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
 • Procesor: 62-bitowy o min. dwóch rdzeniach.
 • RAM: 8GB.
 • Pamięć masowa: 5 GB lub więcej wymagane jest dla instalacji.
 • Karta wideo: Karta graficzna obsługująca OpenGL 3.3 2GB+ VRAM.
 • Ekran: Rozdzielczość 1440x900 pikseli lub większa.


Szczegółowe informacje dot. wymagań sprzętowych: https://graphisoft.com/resources-and-support/system-requirements

 

Oprogramowanie

Przeznaczenie:
CAD
Typ:
wersja pełna
Platforma:
 • Mac
 • Win
Wersja:
 • pudełkowa
Wersja językowa:
polska
Ilość stanowisk:
5

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland