Skontaktuj się z nami

Gear4 Hackney 5G obudowa ochronna do iPhone 12 Pro Max (czarny)

IEOG4H12PMBK
 · 
E7255C
Gear4  Hackney 5G
Gear4 Hackney 5G obudowa ochronna do iPhone 12 Pro Max (czarny) Styl, bezpieczeństwo i najlepszy zasięg Etui Hackney 5G nie tylko ładnie wygląda i chroni Twój telefon, ale jest też w pełni zoptymalizowane pod kątem działania...
 
Cena: 179,00 

Gear4 Hackney 5G obudowa ochronna do iPhone 12 Pro Max (czarny)

Styl, bezpieczeństwo i najlepszy zasięg

Etui Hackney 5G nie tylko ładnie wygląda i chroni Twój telefon, ale jest też w pełni zoptymalizowane pod kątem działania sieci 5G. A to wszystko dzięki technologii D3O® 5G Signal Plus ™.

 

Od krawędzi do krawędzi

Telefon w obudowie Hackney jest odporny na skutki upadków nawet z wysokości 4m, dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O. Dodatkową ochronę stanowi tylna część wykonana z poliwęglanu, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

 

D30 – inteligentna ochrona

Nic nie ochroni Twojego telefonu lepiej niż D3O. Materiał ten pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja powoduje, że podczas codziennego użytkowania obudowa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

 

Powłoka antybakteryjna RepelFlex®

Pomyśl o wszystkich powierzchniach, których dotykasz w ciągu dnia. Pomyśl teraz, ile razy dotykasz telefonu. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek i łazienek na swój telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Podczas rozmowy przykładamy telefon do policzka albo przekazujemy go komuś́ innemu, który zwraca go nam z nowymi zarazkami. Obudowa Gear4 Hackney została wyposażona w technologię antybakteryjną RepelFlex®, która hamuje wzrost bakterii powodujących nieprzyjemny zapach.

 

Ochrona, której potrzebujesz i styl, który lubisz

Wysoki poziom ochrony i przezroczysta, lekka konstrukcja sprawiają, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami różnych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie dobrze wygląda. Miękkie w dotyku wykończenie sprawia, że obudowa dobrze leży w dłoni.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: iPhone 12 Pro Max
  • Kolor: przezroczysty, czarna ramka
  • Materiał: poliwęglan

 

Producent

Producent:
Gear4

Akcesoria iPhone/iPod/iPad (etui)

Przeznaczenie:
  • iPhone 12 Pro Max
Materiał:
poliwęglan / D3O
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • przezroczysty