Skontaktuj się z nami

Gear4 Crystal Palace etui do iPhone 13 Pro Max (przezroczysty)

702008197
 · 
69DE68
Gear4 Crystal Palace
Gear4 Crystal Palace etui do iPhone 13 Pro Max Ochrona przed skutkami upadków, powłoka antybakteryjna, lekka, ergonomiczna, przezroczysta konstrukcja - Gear4 Crystal Palace ma wszystko czego oczekujesz od obudowy ochronnej.  ...
W magazynie
+
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 112,00 zł

Sugerowana cena sprzedaży: 140,00    -20%
Cena: 111,92 
(90,99 zł bez VAT)

Gear4 Crystal Palace etui do iPhone 13 Pro Max

Ochrona przed skutkami upadków, powłoka antybakteryjna, lekka, ergonomiczna, przezroczysta konstrukcja - Gear4 Crystal Palace ma wszystko czego oczekujesz od obudowy ochronnej.

 

Ochrona nie tylko przed upadkami

Pomyśl o wszystkich powierzchniach, których dotykasz w ciągu dnia. Pomyśl teraz, ile razy dotykasz telefonu. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek i łazienek na swój telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Podczas rozmowy przykładamy telefon do policzka. Albo przekazujemy go komuś innemu, który zwraca go nam z nowymi zarazkami. Obudowa Gear4 Crystal Palace została wyposażona w technologię antybakteryjną, która zabija 99,9% bakterii powierzchniowych.

 

Najskuteczniejsza ochrona przed uderzeniami

Telefon w obudowie Crystal Palace jest odporny na skutki upadków nawet z wysokości 4m, dzięki zastosowaniu inteligentnego polimeru D3O®. Dodatkową ochronę stanowi tylna część wykonana z poliwęglanu, którego używa się do produkcji szyb kuloodpornych.

 

Nic nie chroni lepiej niż D3O®

D3O® pozwala na projektowanie cienkich konstrukcji przy zachowaniu najwyższego możliwego poziomu ochrony przed uderzeniami i upadkami. To ten sam materiał, który jest wykorzystywany przy produkcji akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska, sportowców i pracowników przemysłowych na całym świecie. Polimer D3O®zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja powoduje, że podczas codziennego użytkowania obudowa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon.

 

Ochrona, której potrzebujesz i styl, który lubisz

Wysoki poziom ochrony i przezroczysta, lekka konstrukcja sprawiają, że Twój telefon jest chroniony przed skutkami różnych wydarzeń dnia codziennego i równocześnie dobrze wygląda. Miękkie w dotyku wykończenie sprawia, że obudowa dobrze leży w dłoni.

 

Specyfikacja

  • Kompatybilność: iPhone 13 Pro Max
  • Kolor: przezroczysty
  • Materiał: polimer, poliwęglan

Producent

Producent:
Gear4

Akcesoria iPhone/iPad

Przeznaczenie:
  • iPhone 13 Pro Max
Materiał:
polimer
Rodzaj:
  • etui
Kolor dominujący:
  • przezroczysty