Skontaktuj się z nami

Archiwa i systemy sprzedaży zdjęć

FotoWareZarządzanie zasobami cyfrowymi

Systemy FotoWare służą do prostego i efektywnego zarządzania zasobami cyfrowymi. Mogą to być zdjęcia, pliki graficzne, pliki audio, video oraz dokumenty stworzone przy pomocy oprogramowania Adobe czy Microsoft Office. Z pomocą systemów Fotoware można szybko wyszukać, przetworzyć i udostępnić swoje zasoby wszystkim lub tylko określonym osobom czy grupom. Efektywność zarządzania w systemach Fotoware oznacza wyraźne oszczędności, zarówno w sensie ogólnych kosztów jak i poświęconego czasu.

Kontakt ze specjalistą

Pon - pt od 9 - 17
tel. 22 257 00 01 w. 304
kom. 508 325 477
e-mail: fotoware@cortland.pl

 

 

Na skróty

> FotoStation Standalone
> FotoStation Client
> Index Manager Standard
> Index Manager Enterprise
> Foto Web Standard
> Foto Web Enterprise
> Color Factory Enterprise
> Distribution Manager

 

 

 


Archiwizacja zdjęć

Archiwizacja zdjęć

Systemy Fotoware to przede wszystkim profesjonalne oprogramowanie do archiwizacji zdjęć. Potwierdzeniem są zdobyte pierwsze nagrody w wielu testach i czołowe miejsca we wszystkich rankingach oprogramowania tego typu. Oprogramowanie to jest wykorzystywane w wielu renomowanych firmach specjalizujących się w sprzedaży zdjęć, agencjach fotograficznych i wydawnictwach. Również w Polsce wdrożono i uruchomiono wiele instalacji Fotoware w tych obszarach rynku. Zasoby obsługiwane przez oprogramowanie Fotoware w Polsce należą do jednych z największych na świecie. 
Systemy Fotoware są wykorzystywane również w edukacji, korporacjach i administracji publicznej.

Oprogramowanie modularneFotoWare - oprogramowanie modularne

System Fotoware jest systemem modularnym - skalowalność to jedna z jego podstawowych zalet. Wraz z rozwojem firmy i wzrostem jej wymagań, system można rozbudowywać o kolejne moduły.
Podstawowym elementem jest FotoStation w wersji Standalone lub Client. Fotostation Standalone jest przeznaczone na pojedynczy komputer i może być wykorzystywana do archiwizacji zasobów pojedynczego użytkownika. 

Każda większa instalacja zbudowana jest w architekturze klient-serwer. Podstawowy moduł serwerowy to Index Manager uzupełniony odpowiednią liczbą stacji klienckich Fotostation Client.
Oprogramowanie serwerowe można rozbudowywać o specjalizowane moduły np. FotoWeb pozwalający na budowę sklepu www ze zdjęciami czy ColorFactory automatycznie wykonujący zadane operacje na dużych ilościach plików. 


Szkolenia w Cortland

Szkolenia

Cortland oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu oprogramowania FotoWare w siedzibie klienta lub w naszym Centrum Szkoleniowym. Oferta jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych, jak również do firm i instytucji, chcących w maksymalny sposób wykorzystać potencjał rozwiązań oferowanych przez FotoWare.
Szczegóły dotyczące szkoleń znajdą Państwo tutaj.