Skontaktuj się z nami

FOMEIJET SA PEARL PAPER 91,4cmX30m 240gsm

EY5780
 · 
0C6845
FOMEIJET SA PEARL
FomeiJet SA Pearl Paper 240 to samoprzylepny papier fotograficzny w roli do ploterów i drukarek atramentowych, o półmatowej (perłowej) powierzchni odpornej na odblaski i odciski palców. Warstwa samoprzylepna na bazie wolno...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 945,00 
(768,29 zł bez VAT)

FomeiJet SA Pearl Paper 240 to samoprzylepny papier fotograficzny w roli do ploterów i drukarek atramentowych, o półmatowej (perłowej) powierzchni odpornej na odblaski i odciski palców. Warstwa samoprzylepna na bazie wolno utwardzalnego trwałego kleju umożliwia łatwy montaż na dowolnej płaskiej powierzchni. Elastyczna konstrukcja papieru umożliwia zaginanie nawet do 90° bez ryzyka powstawania pęknięć, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas montażu. Gładka powierzchnia o subtelnym półmatowym wykończeniu bez połysku nadaje drukowanym zdjęciom wygląd i wrażenie klasycznych odbitek z laboratorium fotograficznego.

Wyjątkowo odporna powierzchnia i genialna reprodukcja barw, czynią ten samoprzylepny papier fotograficzny idealnym wyborem do profesjonalnych wydruków, zdjęć ślubnych i portretów, wydruków prezentowanych w ostrym oświetleniu, wystaw i dekoracji wnętrz, a także wszystkich zdjęć narażonych na częste dotykanie.

Papier FomeiJet SA Pearl Paper 240 doskonale nadaje się do wydruków czarno-białych jak i kolorowych. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość. Papier FomeiJet SA Pearl Paper 240 jest odporny na działanie wilgoci, a wydruki na nim wykonywane opuszczają drukarkę suche i gotowe do użytku.

Papier FomeiJet SA Pearl Paper 240 może być stosowany we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Producent

Producent:
Fomei

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland