Skontaktuj się z nami

FOMEIJET PORTRAIT MATT WARM. 111,8cmx30m 230gsm

EY5967
 · 
7D092B
FOMEIJET PORTRAIT MATT
FomeiJet Portrait Matt to matowy papier do drukarek atramentowych i ploterów, o jasnym odcieniu bieli. Umożliwia uzyskanie na wydrukach bardzo wysokiej rozdzielczości i ostrości detali oraz wysokiego nasycenia barw i głębokich czerni....
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 594,00 
(482,93 zł bez VAT)

FomeiJet Portrait Matt to matowy papier do drukarek atramentowych i ploterów, o jasnym odcieniu bieli. Umożliwia uzyskanie na wydrukach bardzo wysokiej rozdzielczości i ostrości detali oraz wysokiego nasycenia barw i głębokich czerni. Gładka prawdziwie matowa powierzchnia i wysoka gramatura papieru sprawiają że to uniwersalny papier do druku fotografii, grafik, szkiców, reprodukcji rysunku, wizualizacji i plakatów.

Genialna reprodukcja koloru skóry oraz doskonałe odwzorowanie szczegółów w obszarze świateł i cieni (także w zakresie ciepłych tonów) czynią ten matowy papier fotograficzny idealnym wyborem do zdjęć ślubnych i portretów, wydruków prezentowanych w ostrym oświetleniu, wystaw i dekoracji wnętrz. Wydruki wykonane na papierze FomeiJet Portrait Matt łatwo się laminuje i oprawia.

Producent

Producent:
Fomei

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland