Skontaktuj się z nami

FOMEIJET AQUARELLA ART MATT G.210 A3/50

EY4261
 · 
488250
FOMEIJET AQUARELLA ART
FomeiJet Aquarella Art Matt to archiwalny bawełniany artystyczny papier matowy o delikatnej strukturze powierzchni akwareli. Naturalna biel papieru w połączeniu z subtelną teksturą powierzchni sprawia, że wydruki wykonane na tym papierze...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 336,00 
(273,17 zł bez VAT)

FomeiJet Aquarella Art Matt to archiwalny bawełniany artystyczny papier matowy o delikatnej strukturze powierzchni akwareli. Naturalna biel papieru w połączeniu z subtelną teksturą powierzchni sprawia, że wydruki wykonane na tym papierze wyglądają jak namalowane i charakteryzują się doskonałą reprodukcją żywych, nasyconych kolorów akwareli.

Papier FomeiJet Aquarella Art Matt to idealny wybór do druku najbardziej wymagających prac takich jak reprodukcje dzieł sztuki, portrety, fotografie studyjne i artystyczne.

FomeiJet Aquarella Art Matt to bezkwasowy papier, który nie zawiera optycznych rozjaśniaczy, dzięki czemu gwarantuje trwałość oraz stabilność wydrukowanych reprodukcji, rysunków, grafik i fotografii.

Papier FomeiJet Aquarella Art Matt może być stosowany do wszystkich drukarek atramentowych i ploterów bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp. Dla optymalnej stabilności obrazu należy używać tuszy pigmentowych.

Producent

Producent:
Fomei