Skontaktuj się z nami

FOMEIJET PRO PEARL A4/50 205gsm

EY5874
 · 
12A7CF
Fomei FomeiJet Pro Pearl
Uniwersalny papier do drukarek atramentowych o półmatowej powierzchni. Opakowanie zawiera 50 arkuszy papieru w formacie 21 x 29.7 cm.
W magazynie
+
 
Cena: 77,99 
(63,41 zł bez VAT)

Fomei FomeiJet Pro Pearl 205gsm 21x29,7cm

FomeiJet PRO Pearl 205, dostępny do niedawna pod nazwą Fomei PRO Lustre 205, to uniwersalny papier fotograficzny do drukarek atramentowych o półmatowej (perłowej) powierzchni odpornej na odblaski i odciski palców. Optymalna gramatura papieru oraz wyjątkowo gładka powierzchnia o subtelnym półmatowym wykończeniu bez połysku nadają drukowanym zdjęciom wygląd i wrażenie klasycznych odbitek z laboratorium fotograficznego.

Wyjątkowo odporna powierzchnia i genialna reprodukcja barw, czynią ten papier fotograficzny idealnym wyborem do codziennych wydruków, zdjęć ślubnych i portretów, wydruków prezentowanych w ostrym oświetleniu, wystaw i dekoracji wnętrz, a także wszystkich zdjęć narażonych na częste dotykanie.
 
Papier FomeiJet PRO doskonale nadaje się do wydruków czarno-białych jak i kolorowych. Zaawansowane technologicznie powłoki papieru zapewniają niespotykaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie kolorów i wieloletnią trwałość. Papier FomeiJet PRO Pearl jest odporny na działanie wilgoci, a wydruki na nim wykonywane opuszczają drukarkę suche i gotowe do użytku.
 
Papier FomeiJet PRO może być stosowany we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

 

Specyfikacja:

  • Ilość: 50 arkuszy
  • Format: 21 x 29.7 cm
  • Gramatura: 205 g/m2

Producent

Producent:
Fomei