Skontaktuj się z nami

FOMEI COLLECTION COTTON SMOOTH 152,4X12m 240gsm

EY5926
 · 
82A76B
FOMEI COLLECTION COTTON
FOMEI Collection Cotton Smooth to 100% bawełniany papier o przyjemnie gładkim matowym wykończeniu, stanowiący idealne podłoże do profesjonalnych druków artystycznych. Został stworzony z myślą o artystach fotografach, którzy chcą...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 1 595,00 
(1 296,75 zł bez VAT)

FOMEI Collection Cotton Smooth to 100% bawełniany papier o przyjemnie gładkim matowym wykończeniu, stanowiący idealne podłoże do profesjonalnych druków artystycznych. Został stworzony z myślą o artystach fotografach, którzy chcą mieć pewność, że wybrane przez nich podłoże pozwoli im uzyskać perfekcyjną dokładność i wysoką dynamikę obrazu; z pewnością zadowoli każdego, komu zależy na wydrukach o wyjątkowej ostrości szczegółów.

FOMEI Collection Cotton Smooth to bezkwasowy papier, który nie zawiera optycznych rozjaśniaczy, dzięki czemu gwarantuje trwałość oraz stabilność wydrukowanych rysunków, grafik i fotografii.

Papier FOMEI Collection Cotton Smooth może być stosowany do wszystkich drukarek atramentowych i ploterów bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp. Dla optymalnej stabilności obrazu należy używać tuszy pigmentowych.

Producent

Producent:
Fomei

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland