Skontaktuj się z nami

FOMEI COLLECTION CANVAS SATIN 137,2X12m 350gsm

EY5995
 · 
F4070E
FOMEI COLLECTION CANVAS
FOMEI Collection Canvas Satin jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność, wytrzymałośc...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 1 297,99 
(1 055,28 zł bez VAT)

FOMEI Collection Canvas Satin jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność, wytrzymałośc i odporność na rozciaganie, uszkodzenia i rozdarcie. Wydruki wykonane na płotnie FOMEI Collection Canvas Satin przypominają reprodukcje obrazów olejnych. Używane zarówno do fotografii portretowej jak i reprodukcji artystycznych, płótno to zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów dostarczając obrazy najwyższej jakości. Dedykowane do drukowania reprodukcji sztuki, dekoracji i wewnętrznych ekspozycji reklamowych.

Płótno FOMEI Collection Canvas Satin może być stosowane we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Ratyraty Santander Consumer  Bank

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland