Skontaktuj się z nami

FOMEI COLLECTION CANVAS SATIN 127X12m 350gsm

EY5994
 · 
00CFD2
FOMEI COLLECTION CANVAS
FOMEI Collection Canvas Satin jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność, wytrzymałośc...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 1 198,00 
(973,98 zł bez VAT)

FOMEI Collection Canvas Satin jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność, wytrzymałośc i odporność na rozciaganie, uszkodzenia i rozdarcie. Wydruki wykonane na płotnie FOMEI Collection Canvas Satin przypominają reprodukcje obrazów olejnych. Używane zarówno do fotografii portretowej jak i reprodukcji artystycznych, płótno to zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów dostarczając obrazy najwyższej jakości. Dedykowane do drukowania reprodukcji sztuki, dekoracji i wewnętrznych ekspozycji reklamowych.

Płótno FOMEI Collection Canvas Satin może być stosowane we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Producent

Producent:
Fomei

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland