Skontaktuj się z nami

FOMEI COLLECTION CANVAS SATIN 111,8X12m 350gsm

EY5993
 · 
420AD4
FOMEI Collection Canvas Satin 350gsm jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność,...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 1 242,00 
(1 009,76 zł bez VAT)
Do porównania

FOMEI Collection Canvas Satin 350gsm jest wodoodpornym i szybkoschnacym błyszczącym płótnem polibawełnianym. Splot włókien o strukturze 1:1 nadaje klasyczny wygląd płótna malarskiego oraz zapewnia wyjątkową stabilność, wytrzymałośc i odporność na rozciaganie, uszkodzenia i rozdarcie. Wydruki wykonane na płotnie FOMEI Collection Canvas Satin 350gsm przypominają reprodukcje obrazów olejnych.

Używane zarówno do fotografii portretowej jak i reprodukcji artystycznych, płótno to zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów dostarczając obrazy najwyższej jakości. Dedykowane do drukowania reprodukcji sztuki, dekoracji i wewnętrznych ekspozycji reklamowych.

Płótno FOMEI Collection Canvas Satin 350gsm może być stosowane we wszystkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland