Skontaktuj się z nami

FOMEI COLLECTION BARYTA SILK 61cmX12,5m 310gsm

EY5817
 · 
2F9D6D
FOMEI COLLECTION BARYTA
FOMEI Collection Baryta SILK to ekskluzywny bezkwasowy papier barytowy do fotograficznych drukarek atramentowych wykorzystujących w procesie druku tusze pigmentowe. Wysoka gramatura papieru i wykorzystanie dodatkowej tylnej warstwy...
Dostępny na zamówienie
W magazynie
+
 
Cena: 655,00 
(532,52 zł bez VAT)

FOMEI Collection Baryta SILK to ekskluzywny bezkwasowy papier barytowy do fotograficznych drukarek atramentowych wykorzystujących w procesie druku tusze pigmentowe. Wysoka gramatura papieru i wykorzystanie dodatkowej tylnej warstwy przeciwdziałającej zwijaniu się daje poczucie pracy z materiałem najwyższej jakości.

FOMEI Collection Baryta SILK posiada warstwę przyjmującą tusz naniesioną bezpośrednio na prawdziwe podłoże barytowe. Dzięki zastosowaniu barytu papier ten świetnie odwzorowuje kremowe biele, aksamitne czernie, zachowując płynność przejść tonalnych w całym zakresie pośrednich odcieni szarości. W efekcie fotografie drukowane na papierze Collection Baryta SILK charakteryzuje unikalny wygląd (oraz zapach) tradycyjnych halogenosrebrowych papierów fotograficznych. Kremowa biel podłoża sugeruje, że w produkcji nie są wykorzystywane chemiczne rozjaśniacze optyczne (OBA), które mogłyby negatywnie wpływać na stabilność i trwałość wydruków, a ta w przypadku papieru Collection Baryta SILK porównywalna jest z trwałością tradycyjnych odbitek fotograficznych na papierze barytowym. Dzięki temu podłoże to wyśmienicie sprawdza się dla wydruków obrazów o jakości wystawowej i muzealnej.

FOMEI Collection Baryta SILK jest idealnym podłożem do tworzenia barwnych obrazów z wibracją i głębią charakterystyczną dla tradycyjnych obrazów czarno białych. Pozwala na uzyskiwanie wydruków o wysokiej rozdzielczości, szerokiej przestrzeni barw, poszerzonym zakresie tonalnym, zapewniając swobodę kreacji od żywych kolorów do dramatycznych efektów czarno białych.

FOMEI Collection Baryta SILK może być stosowany do wszystkich wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp. Dla optymalnej stabilności obrazu należy używać tuszy pigmentowych.

 

Papier archiwalny

Ten odpowiadający pod względem jakości wymaganiom muzeów papier, zapewnia wrażenie i estetykę oryginalnego papieru barytowego oraz archiwalną długowieczność zgodnie z normą trwałości ISO 9706.

Producent

Producent:
Fomei

Ratyraty Credit Agricole

LeasingPKO Leasing

NajemApple Financial Services Cortland