Mój koszyk
Apple Watch – folie i szkła ochronne

Apple Watch – folie i szkła ochronne

Apple Watch to wyjątkowy inteligentny zegarek, który umożliwi m.in. rozmowy telefoniczne, odbieranie i odpisywanie na wiadomości oraz płatności zbliżeniowe Apple Pay. Żeby jednak jak najdłużej cieszyć się tymi wszystkimi funkcjami, warto zadbać o dodatkową ochronę zegarka w postaci folii lub szkła do Apple Watch.

Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły
Sortuj
Pokaż
KafelkiSzczegóły

Zabezpieczenie przed zabrudzeniami dzięki folii ochronnej na Apple Watch

Apple Watche należą do najbardziej wytrzymałych inteligentnych zegarków na rynku. Jednak mimo że można z nimi nurkować na głębokość nawet 50 metrów, nie są niezniszczalne. Dlatego warto zadbać o ich ochronę, chociażby w postaci folii ochronnej do Apple Watcha. Działanie takich produktów jak Rock Hydrogel Folia nie ograniczają w żaden sposób funkcjonalności smartwatcha, za to powlekają wyświetlacz dodatkową warstwą ochronną. Ta zabezpieczy urządzenie przed porysowaniem lub drobinkami kurzu, jakie często bywają utrapieniem dla posiadaczy inteligentnych zegarków.

Szkło ochronne do Apple Watch, a może specjalne etui?

Wyświetlacz Retina w Apple Watchu chroniony jest warstwą szkła. Jeśli jednak ulegnie ono uszkodzeniu, konieczna jest kosztowna wymiana. Dlatego wielu użytkowników zegarków Apple Watch decyduje się na dodatkowe zabezpieczenie w postaci szkła hartowanego. Materiał jest z jednej strony cienki, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zmiany w reagowaniu urządzenia na dotyk, ale jednocześnie jest wytrzymałe i chroni Apple Watch przed uderzeniem, zarysowaniem lub w momencie upadku.

 

Alternatywą jest etui na Apple Watch, czyli szkło ochronne z plastikową osłoną na przyciski. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała koperta zegarka jest świetnie chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Etui może też zupełnie odmienić wygląd Apple Watcha, zatem jego zakup może być również sposobem na metamorfozę i odświeżenie wyglądu smartwatcha. Warto dodać, że etui nie wpływa na możliwość ładowania bezprzewodowego. W sklepie Cortland znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów ochronnych na urządzenia Apple, w tym również wachlarz folii, szkieł ochronnych oraz etui na wszystkie generacje zegarków Apple.

Newsletter Cortland
Korzystaj z okazji, promocji i rabatów. Zapisz się już dziś, otrzymasz kod na pierwsze zakupy.
Newsletter - Icon
Zakończenie działania Klubu Cortland

Od 01 lipca 2024 klub Cortland zakończy swoją działalność. Zachęcamy do wykorzystania zgromadzonych punktów do 30 czerwca 2024.

 

Po tym terminie punkty stracą ważność.

Sprawdź stan punktów
Download App - Photo