Skontaktuj się z nami

Eve Water Guard dodatkowy kabel 2m do inteligentnego czujnik zalania

ISHEVWG+2m
 · 
075B1E
Eve Water Guard
Eve Water Guard dodatkowy kabel 2m do inteligentnego czujnik zalania Dodatkowe 2 m kabla do inteligentnego czujnika zalania od EVE Watera Guard, które łączą się z oryginalnym kablem. UWAGA! Produkt nie zawiera czunkika...
Dostępny na zamówienie
 
Cena: 99,00 
(80,49 zł bez VAT)

Eve Water Guard dodatkowy kabel 2m do inteligentnego czujnik zalania

Dodatkowe 2 m kabla do inteligentnego czujnika zalania od EVE Watera Guard, które łączą się z oryginalnym kablem.

UWAGA! Produkt nie zawiera czunkika zalania, a jedynie dodatkowe dwa metry kabla.

 

Elgato Eve Water Guard inteligentny czujnik zalania dostępny tutaj.

Chroń swój dom

Szkody spowodowane przez zalanie wodą są zawsze związane z wysokimi kosztami naprawy i niestety zdarzają się bardzo często. Dzięki Eve Guard możesz chronić swój dom przed skutkami zalania–urządzenie powiadomi Cię o wycieku wody za pomocą aplikacji.

  

Statystyki nie kłamią

Według statystyk co roku 1 na 50 ubezpieczonych domów zgłasza roszczenie o odszkodowanie z powodu zalania. Przyczyny są różne–od pękniętych rur, poprzez nieszczelne odpływy od zmywarki lub pralki, a skończywszy na niezamkniętym oknie lub wodzie wylewającej się z wanny.

 

Czas ma znaczenie

Niektóre małe wycieki wody pozostają niezauważone przez dłuższy czas, co może doprowadzić np. do rozwoju szkodliwej dla zdrowia pleśni. Z kolei duże zalania niosą ze sobą konieczność wynajęcia osuszaczy i pomp. Czym szybciej zlokalizujesz źródło przecieku, tym mniejsze będą koszty naprawy.

 

Alarm, który zawsze usłyszysz

Eve Water Guardma kilka sposobów, aby natychmiast powiadomić Cię o zalaniu-czerwona, migająca lampka, dźwięk syreny o mocy 100db, powiadomienia za pośrednictwem iPhone'a, iPad'a lub Apple Watcha. Jeśli korzystasz z domowego huba–Apple TV lub HomePoda–otrzymasz powiadomienie również, gdy będziesz poza domem.

 

Cały dom pod kontrolą

W odróżnieniu od innych urządzeń, Eve Water Guard monitoruje duże obszary. W zestawie znajduje się 2-metrowy kabel, który został wyposażony w czujniki na całej długości. Możesz go przedłużyć nawet do 150 m i mieć pod kontrolą cały dom.

 

Scenariusz, który przyniesie Ci oszczędności

W przypadku alarmu wykorzystaj to, że wszystkie akcesoria HomeKit współpracują ze sobą. Zaplanuj wcześniej odpowiedni scenariusz–w przypadku wykrycia wody, Eve Energy odetnie dopływ prądu i zapobiegnie większemu zalaniu.

 

Nie ograniczaj się

Wyjdź z domu nawet przy włączonej pralce. Ciesz się całkowitym spokojem, wiedząc, że wszystko działa tak jak powinno, a w przypadku awarii dowiesz się o niej bezzwłocznie.

Producent

Producent:
Eve

Inteligentny dom

Typ produktu:
  • Czujniki